Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

2 000 zł mandatu za zamieszanie z tachografem

› Motoryzacja 11 miesięcy temu    10.10.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. WITD w Poznaniu

Pod koniec września na terenie powiatu gostyńskiego przeprowadzane były kontrole przez Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego. Jedna z nich słono kosztowała. 

 

R E K L A M A

Inspektorzy WITD w Poznaniu z oddziału terenowego w Lesznie kontrolowali pojazdy w Borku Wielkopolskim. Tam, zatrzymali zespół pojazdów lokalnego przewoźnika. Zachowanie kierowcy wzbudziło zainteresowanie inspektorów. Po ujrzeniu pojazdu służbowego kierowca zwolnił, skręcając nagle w osiedle domków jednorodzinnych.

Okazało się, że zatrzymany kierowca posługiwał się kartą do tachografu innego kierowcy, kolegi z firmy, który zajmował się tzw. podjazdami pojazdów.

W związku z posługiwaniem się nie swoją kartą do tachografu cyfrowego, kierującego ukarano mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych. Dodatkowo wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie nałożenia kary pieniężnej wobec przewoźnika.

Czytaj także: Włamanie do hurtowni. Ukradli papierosów za 40 000 zł.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A