Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

26. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Plan finału w powiecie gostyńskim

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    11.01.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 10 ocen 4 / 25%
A A A
 fot. Plakat WOŚP

Już w niedzielę po raz 26. zagra Wielka orkiestra Świątecznej Pomocy!

R E K L A M A

Trwają przygotowania do gostyńskiego finału. W tym roku zbieramy pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Trwa zbiórka darów do sprzedaży (można je składać w sztabie WOŚP – w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, ul. Wrocławska 8 II poziom – codziennie do godz. 16.00 oraz w GOK HUTNIK w sobotę 13.01. i w niedzielę 14.01. - w czasie koncertów finałowych).

Odbywają się też imprezy na rzecz dzieci w szkołach i w przedszkolach oraz w firmach.

Piątek, 12 stycznia

Gostyński finał WOŚP rozpocznie się już w piątek 12 stycznia o godz. 19.00 na rockowo. GOK "Hutnik" zaprasza na koncert zespołu Proletaryat! Wspierać ich będą koszaliński zespół BACTERYAZZ oraz gostyński Męczenie Owiec.

Sobota, 13 stycznia

O godz. 9.00 w GOK „Hutnik” ruszy kolorowy Koncert Przedszkolaków przygotowany przez gostyńskie przedszkola. Już w jego trakcie będą sprzedawane gadżety WOŚP i dary gostynian. Wystąpią też zespoły taneczne ANIMA oraz Grupa Capoeira Brasil Gostyń

Będzie też sobotnia XVI Kąpiel morsów dla WOŚP w Brzedni k. Dolska, przygotowana przez Leśne Diabły. Zbiórka w leśniczówce Brzednia o godz. 12.00. Zaprasza TKKF "Tęcza" Gostyń - współorganizator kąpieli. Zgłoszenia - tel. 601-071-491. Tradycyjnie OSIR w Gostyniu i Stowarzyszenie Gostyńska Liga Kręglarska zapraszają na Gostyński Turniej Kręglarski WOŚP do kręgielni OSIR (od 11.00 do 17.00).

Niedziela, 14 stycznia

Od rana na terenie całego powiatu wolontariusze WOŚP będą kwestować na rzecz WOŚP. A kolarze z Chod-Dróg MTB Team: Łukasz i Marcin będą przemierzać powiat gostyński na rowerach rozdając serduszka i zbierając datki do puszek. Będą też wolontariusze grupy rekonstrukcyjnej, którzy przygotują mini pokazy.

O godz. 10.00 rozpocznie się w GOK „Hutnik” wesoły Koncert Dzieci. Ok. 14.30 zostanie wręczony tort WOŚP przygotowany przez gostyńskich cukierników dla personelu gostyńskiego szpitala. A o godz. 16.00 rozpocznie się wielki Gostyński Finał WOŚP. Będą koncerty muzyczne zespołów: I-Rej, MN Band oraz na finał (ok. godz. 19.50) CREDO BAND. Będą też pokazy taneczne Szkoły Tańca DESPERADO Joanny i Rafała Kaczorów i show taneczne EV-DANCE (Kids 1, Kids 2, Plus) Ewy Janowskiej ze specjalną niespodzianką. Będą tez dodatkowe atrakcje.

Całość zakończy ok. 21 Światełko do nieba – podziękowanie dla wszystkich, którzy zagrają w tym finale. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie. W czasie imprez w HUTNIK-u na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary gostynian.

Będzie też koncert w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Borku Wlkp. Będzie można m.in. obejrzeć występy dzieci, zespołów muzycznych i inne niespodzianki. Będzie też finał w Goli przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną. Będą pokazy sprzętu ratowniczego i działań ratowniczych, sprzedaż darów oraz gorąca zupa. Wystrzeli światełko do nieba. Co będzie głównym darem sprzedawanym w Goli? Weekend dla dwóch osób w Opalenicy w apartamencie Ronaldo. Golscy strażacy przygotowali: sprzedaż darów, możliwość spotkania z żużlowcem Bartoszem Smektałą i wykonania wspólnego zdjęcia, pokazy taneczne grupy mażoretek BIG BANG z Gostynia, możliwość skosztowania gorącego żurku, grochówki i kiełbasek z zimowego grilla, a na deser czekać będzie kawa, herbata i placek. 

Imprezy towarzyszące finałowi WOŚP 2017 zorganizują też Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Siemowie, Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu, Zespół Szkół w Borku Wlkp., Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp., Szkoła Podstawowa w Sikorzynie, Szkoła Podstawowa w Goli, Szkoła Podstawowa w Pępowie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Daleszynie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zimnowodzie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Starej Krobi, Przedszkole Samorządowe „Pod Dębem” w Karolewie, Szkoła Podstawowa w Skoraszewicach. Sztab WOŚP w Gostyniu przyjmuje kolejne zgłoszenia imprez towarzyszących Gostyńskiemu Finałowi WOŚP.

ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy i pomocy najmłodszym! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!


Pogorzela

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pogorzeli odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia. Początek o godz. 15.00 w sali widowiskowej M-GOK Pogorzela. W programie występy zespołów i klubów z Pogorzeli.

Krobia

Program 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krobi: Hala Sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi godz. 11.00 - 13.00 - Dziecięcy turniej piłkarski z okazji WOŚP Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi godz. 14.30 - 19.30 Będą między innymi: spektakl „Piotruś i wilk” w wykonaniu Amatorskiej Grupy Teatralnej „Dorośli Dzieciom” (godz. 14.45), występy artystyczne przedszkolaków oraz uczniów szkół z terenu gminy Krobia licytacje gadżetów i przedmiotów przekazanych przez darczyńców (godz. 15.30 i 17.00) pokaz pierwszej pomocy z wykorzystaniem automatycznego defibrylatora (AED). Ponadto: kawiarenka z domowymi wypiekami, fasolka po bretońsku. Na boisku miejskim o godz. 20.00 Światełko do nieba

WOŚP Poniec - Pod Naszym Patronatem

13 stycznia Pub „Stop Riders 66”, Dzięczyna 28A - koncerty (w przerwie licytacja): godz. 20.00 22.00 - zespół BHP i kapela „Substation” 14 stycznia Sala widowiskowa GCK w Poniecu (licytacja w przerwie między występami) godz. 13.00 do 21.00 Bieg „Policz się z cukrzycą” (13.00); godz. 14.00 - Oficjalnie otwarcie 26. Finału WOŚP w Poniecu, Potem: występ dzieci z Przedszkola Samorządowego w Poniecu, Grupy tanecznej „Venus”, Taekwondo „Tiger”, Szkoły Podstawowej w Poniecu, pokaz tańca Oliwia Stam, Borys Chudziński, harcerze ZHP Poniec (17.00), Zjednoczeni w Muzyce, występ Rybi (+Dawka, Hanzu), Aerial Cyrcus School Flying Flower, Kabaret „Nic śmiesznego” (19.00). O Godzinie 19.30 główna licytacja, potem Ziemia Zakazana i Światełko do nieba Dodatkowo: zbiórka uliczna do puszek WOŚP od 7.00 do 20.00, kawiarenka KGW, Licytacje: liczne talony i gadżety: odzież olimpijska, koszulka Dawida Kownackiego z autografem, wynajem mercedesa cabrio na 1 dzień, zabiegi medycyny estetycznej, znaczki pocztowe z limitowanej serii olimpijskiej RIO 2016 z certyfikatem, plastron żużlowy oraz czapki taia woffindena, zwiedzanie bazy LPR w Michałkowie wraz z niespodzianką, szkolenie spadochronowe, logotyp z autografami Tobiasza Musielaka, Grzegorza Zengoty, Krzysztofa Kasprzaka oraz taia woffindena, kalendarz z autografem Jarosława Hampela oraz Kask Damiana balińskiego który uratował go podczas groźnego wypadku podczas meczu z Włókniarzem Czestochowa w 2013 roku przekazany od zeszłorocznego zwycięzcy licytacji Piotra Kuropki


WOŚP Piaski

Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach: Start Zimowego Rajdu Rowerowego WOŚP - Towarzystwa Rowerowego Piaski (dziedziniec GOK) o 13.10 O godzinie 14.00 rozpoczną się występy, w przerwach licytacje: „Lecimy pomagać” - Niepubliczne Przedszkole „ENART” w Piaskach, recital Radka Roszaka, „Ole, ole razem bawimy się” - Przedszkole Samorządowe w Piaskach, koncert młodzieżowego zespołu „Relax Orkiestra”, zespół wokalny „KIZAN”, „MALIŃCZOKI”, Zespół Śpiewaczy „TĘCZA”, „PIASKOWIANIE”, koncert instrumentalny w wykonaniu Kingi i Antoniego Kaczmarków. Głowna licytacja między 19.15 a 20, o 20.00 Światełko do nieba.

 


 

 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 4 (25%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ modry
9 miesięcy temu 10
Do 5.Nie szukaj dziury w całym,bo ględzisz jak nasz rząd.Jak jesteś wrogiem WOŚP to siedż cich i nie przeszkadzaj.Być może i ta aparatura kiedyś tobie lub rodzinie pomoże.
~ ZJ
9 miesięcy temu ocena: 100%  9
No to jeszcze trzy grosze ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z BODZEWA. MY tez gramy i to bardzo głośno. Ze szkolnych akcji organizowanych w szkole od środy do piątku zebraliśmy już ponad 6000 zł. A 27 naszych wolontariuszy będzie zbierało kasę również w niedzielę. Dokładny wynik podamy w poniedziałek. Szkoda, że zapomniano o naszych działaniach, a przede wszystkim o zaangażowaniu DZIECI z naszej szkoły.
~ anonim
9 miesięcy temu ocena: 83%  8
Jak co roku nie rzetelne informacje!! W sobotę 13 stycznia ... W czasie Koncertu Przedszkolaków wystąpią też Zespoły taneczne ANIMA oraz Grupa Capoeira Brasil Gostyń
~ Redakcja
9 miesięcy temu ocena: 0%  7
Takie informacje otrzymaliśmy od organizatorów. Dopisujemy wobec tego
~ Pablo
9 miesięcy temu ocena: 33%  6
a ja jak co roku wybieram się do Goli, tym bardziej, że teraz Finał będzie na świetlicy
R E K L A M A
~ Anonim
9 miesięcy temu ocena: 25%  5
W piątek i sobotę nie można zbierać pieniędzy na Wośp . Można tylko w dzien zbiorki czyli 14 w niedziele.. ktos tu chyba nie zapoznal sie z regulaminem
~ Sztab
9 miesięcy temu ocena: 33%  4
Imprezy zamknięte można robić od 14 grudnia do 14 stycznia. Nie można robić zbiórki publicznej. Może zbierać pieniądze na terenie imprezy(obiektu) widać kto się nie zna;)
~ mieszkaniec
9 miesięcy temu ocena: 43%  3
Brawo Sztab Poniec !!!!
~ Mieszkaniec
9 miesięcy temu ocena: 40%  2
Poszukaj bo warto tam być! Byłem rok temu teraz też będę. Zawsze jest ciekawie! I licytację mają gadżety z górnej półki;)
~ Young
9 miesięcy temu ocena: 57%  1
A GDZIE tyn poniec lezy
R E K L A M A