Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Aby coś osiągnąć, należy skupiać się na małych celach

› Społeczeństwo ponad rok temu    14.04.2015
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 5 / 40%
A A A
Paulina ma wiele pasji: rysowanie, malowanie, fotografia, muzyka. We wszystkich dziedziniach jest samoukiem. Paulina ma wiele pasji: rysowanie, malowanie, fotografia, muzyka. We wszystkich dziedziniach jest samoukiem.  fot. A. Twardowska

Paulina jest uczennicą klasy maturalnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli. Mimo młodego wieku, ma za sobą kilka wystaw, konkursów i sukcesów. Cały czas stara się jednak piąć ku górze, jak sama powtarza - jest samoukiem. Wielokrotnie pojawiała się na łamach naszego tygodnika. Ma wiele pasji: rysowanie, malowanie, fotografia, muzyka. - Wszystko zaczęło się od ołówka. Cały czas to rozwijałam i teraz idzie mi dużo sprawniej. Później zaczęły się zamówienia, co okazało się niezłym sposobem na zarobek – zaczyna Paulina. Aktualnie, swoje obrazy sprzedaje w restauracji w Krotoszynie. Właścicielka zauważyła jej twórczość przez bloga oraz facebookowy profil. 

 

Czy którąś z dziedzin mogłaby postawić na pierwszym miejscu? Mimo wszystko, największą pasją jest muzyka. Paulina nie potrafi znaleźć idealnego słowa, opisującego czym ona dla niej jest. - Zawsze marzyłam o byciu na scenie. Najważniejsza jest ocena, jakakolwiek. Negatywny odbiór pozwala nauczyć się czegoś nowego, liczy się reakcja, jeśli jej nie ma, nie ma motywacji – przekonuje. Dziewczyna wszystkiego uczy się sama, uważa to nawet za swoją wadę. 

Jej największym marzeniem jest to, aby ludzie rozpoznawali jej piosenki i obrazy. - Chcę, aby moje prace gdzieś się pojawiały. Aby ludzie wiedzieli, że ktoś taki na ziemi istnieje – mówi Paulina. Stara się, aby jej prace miały charakter, znak rozpoznawalny w postaci dużej głowy i oczu. Jaki jest jej przepis na sukces? - Wystarczy uwierzyć i poświęcić swój czas. Zawsze stawiałam sobie wymagania: musi być lepiej. Jak chce się coś osiągnąć, należy skupiać się na małych celach – kończy Paulina. Więcej w bieżącym wydaniu Życia Gostynia!

+ 2 głosów: 5 (40%) 3 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!