Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Akcja pielęgnacja – pomóż zwierzakom ze schroniska

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    11.10.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Właśnie wystartowała „Akcja Pielęgnacja”Właśnie wystartowała „Akcja Pielęgnacja” fot. alexei_tm

Dbasz na co dzień o swoje zdrowie i wygląd? Bezdomne zwierzaki nie mogą zatroszczyć się o siebie same. Możemy im jednak pomóc, w dodatku nie wychodząc z domu.

 

R E K L A M A

Jak to możliwe? Na platformie www.dlaSchroniska.pl właśnie wystartowała „Akcja Pielęgnacja”, w ramach której każdy z nas może podarować bezdomniakom z całej Polski, między innymi z Dalabuszek pod Gostyniem, szampony, płyny do czyszczenia, ręczniki, szczotki i inne niezbędne produkty. W ten sposób nie tylko przyczynimy się do zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się wśród nich chorób, ale i zwiększymy ich szanse na adopcję.

O niezbędne produkty dla siebie i czworonożnych kumpli ze Schroniska w Dalabuszkach pod Gostyniem prosi suczka Żabka.

Wystarczy kilka prostych kroków – najpierw wchodzi się na platformę ​www.dlaSchroniska.pl, następnie klika w baner „Akcji Pielęgnacji” znajdujący się tuż pod menu i już jesteśmy na podstronie zbiórki. Teraz tylko z listy kilkudziesięciu placówek, które uczestniczą w projekcie, należy wskazać tę, którą reprezentuje wspomniana Żabka.

Na końcu z przypisanej listy produktów wybieramy te, które chcemy sprezentować, dodajemy je do elektronicznego koszyka i realizujemy płatność. Całość odbywa się podobnie jak w sklepie internetowym, tyle że dostawą bezpośrednio do schronisk zajmują się organizatorzy inicjatywy (jest ona darmowa). 

Więcej w bieżącym Życiu Gostynia. 

Czytaj także o ostatnim w tym roku dniu otwartym w schronisku. 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A