Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Alarm odwołany. Nastolatka wróciła do domu

› Z policji miesiąc temu    31.12.2019
Anna Twardowska
komentarzy 11 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Arch. portalu

Zakończono poszukiwania 17-letniej mieszkanki Pępowa. O jej zaginięciu informowaliśmy dziś w godzinach popołudniowych. Dziewczyna jest już w domu.

 

Karolina ostatni raz widziana była 30 grudnia 2019 roku około godz. 18.00. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojeni bliscy o pomoc poprosili Komendę Powiatową Policji w Gostyniu. Lokalne media opublikowały zdjęcia Karoliny wraz z rysopisem.

Po kilku godzinach otrzymaliśmy sygnały, że cała historia zakończyła się szczęśliwie. Dyżurny KPP potwierdził, że godzinę temu nastolatka wróciła do domu.

Czytaj także: Wszyscy wydmuchali promile, żaden nie przyznał się do kierowania.
 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
miesiąc temu 10
Dziecko bez wychowania i zasad jest jak bezpłatny darmowy Killler do posłuchania [...]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Me
miesiąc temu 9
Powinna odpracować, takie działania poszukiwawcze trochę kosztują
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Łyżka
miesiąc temu ocena: 89%  8
Według mnie powinna dostać wpierdol i izolacja od telefonu tv i internetu. Przez taki wybryk gdy została powiadomiona policja i media sprawa trafi do sądu. Głupi dzieciak dostanie kuratora i 3 razy dziennie będzie się meldowała.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Łyżka
miesiąc temu ocena: 91%  7
Po Twojej wypowiedzi sądzę że już należysz do pokolenia bezstresowo wychowujacego swoje dzieci. Życzę Ci aby Twoje dziecko odstawiło Tobie taki numer tak żebyś miał pojęcie o czym Ty piszesz i o czym ja piszę. Postaw się na miejscu rodziców:17letni dzieciak wychodzi z domu nie odbiera telefonu i wraca dopiero kolejnego dnia po tym jak już szuka jej policja. Ja po takim wybryku 25 lat temu nie usiadlbym na tylek przez tydzień. I nie bije swojego dziecka ale musi być podział pokoleniowy i dziecko musi szanować rodziców, i dopóki jest niepełnoletnie mówi mi gdzie wychodzi... Ja nie pytam po co ale muszę wiedzieć gdzie. I dopóki ja płacę za media (czyt. Telefon) dziecko ode mnie i od żony odbiera i rozmawia jak z rodzicem a nie koleżanką. A co do Twoich obelg i gróźb, takie słowa i zachowania wynosi się z domu, więc jeżeli tak potrafisz odnosić się do drugiej osoby oznacza to że w domu kiedyś się tak robiło i Ciebie tak wychowano.
~ Bierny, Mierny, ale Wierny.
miesiąc temu ocena: 0%  6
Właśnie przez takich rodziców-idiotów dzieciaki odwalają takie numery. Skoro Twoim jedynym argumentem jest bicie, to współczuję Twoim dzieciom. Obyś nie stanął nigdy na mojej drodze, śmieciu.
~ hm
miesiąc temu ocena: 100%  5
Koniec akcji, dobrze się skonczyło
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www
miesiąc temu ocena: 56%  4
Rubta co chceta . Miałam 21 lat i miałam wrócić do domu 0 23 zabawa w parku pedek 22 lipca nie miałam komurki bo wtedy nie bylo wróciłam po 24 bardzo sie bałam co powiedzą rodzice . A dziś kto o nich pomyśli bo to 21 wiek a rozum niektórych na 19 wiek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa
miesiąc temu ocena: 83%  3
Mam nadzieję że pas od spodni poszedł w ruch. Szkoda że dzisiejsze dzieciory chowane są bezstresowo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ x
miesiąc temu ocena: 57%  2
wyrażaj się synku
~ Luterman
miesiąc temu ocena: 19%  1
Chyba Cię pojebalo