Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Amatorzy kijków licznie stawili się na marsz

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    5.12.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Poniec. 70 osób Poniec. 70 osób "stanęło na starcie" I Mikołajkowego Marszu Nordic Walking fot. GCK w Poniecu, Sekcja Nordic Walking „Krok za krokiem”

Dzięki sekcji Nordic Walking „Krok za Krokiem” Gminnego Centrum Kultury w Poniecu w niedzielę, 3 grudnia na Dzięczyńskim Centrum Sportowo-Rekreacyjnym zaroiło się od różnych grup-uczestników I Mikołajkowego Marszu Nordic Walking.

R E K L A M A

Zgromadziła się ponad 70-cio osobowa rzesza miłośników kijków m.in. z Bojanowa – „Bojanowskie Kijki Szczęścia”, z Pakosławia byli „Włóczykije znad Orli”, z Miejskiej Górki grupa ”Łaziki”, „Deptaczki” z Rawicza, „Azymut” z Mórkowa oraz kijkarze z Pawłowic, Pudliszek, Osiecznej, Żytowiecka i  Ponieca.

Po powitaniu chodziarzy i zaproszonych gości przez dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Poniecu Macieja Malczyka, krótkiej rozgrzewce i pamiątkowym zdjęciu wszyscy wyruszyli w przygotowaną leśną trasą po terenie Nadleśnictwa Karczma Borowa.

Pokonanie zakładanych sześciu kilometrów nikomu nie sprawiło trudności tym bardziej, iż podczas marszu dopisała świetna pogoda. Po przejściu trasy wszyscy mogli odpocząć przy ognisku i poczęstować się grillowaną kiełbaską, dobrym plackiem, kawą czy barszczem. Pomiędzy uczestnikami rozlosowano również drobne upominki.

– Zorganizowany I Marsz Nordic Walking miał na celu zaprezentowanie walorów krajoznawczych naszej gminy, jej promocję jak również propagowanie nordic walking jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu – mówił dyrektor Maciej Malczyk.

Oprócz sekcji GCK „Krok za Krokiem”, w organizację marszu włączyły się także: gmina Poniec, „Bojanowskie Kijki Szczęścia” oraz sołectwo Dzięczyna.

Informacje: GCK Poniec

Dowiedz się także: jakie nagrody możesz wygrać w naszym Świątecznym Plebiscycie?

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  ~ Maloca
  10 miesięcy temu 1
  Z innej beczki Panie redaktorze czy beda wywiady podsumowanie z trenerami czy prezesami naszych druzyn wystepujacych od A do 4 ligi? milo byloby przeczytac z góry dzieki
  R E K L A M A