komentowane | oceniane | czytane |
Antoś urodził się minutę przed północą. To pierwszy maluch w gostyńskim szpitalu w 2018
› Kobieta i dziecko |
3 miesiące temu
2.01.2018
Anna Twardowska komentarzy 2 ocen 2 / 100% |
A A A |

Miał urodzić się dopiero za dziesięć dni, bo termin porodu wyznaczono na 11 stycznia. Antoś jednak chciał zrobić noworoczną niespodziankę swojej mamie i postanowił powitać świat nieco wcześniej.
R E K L A M A
Jest więc pierwszym dzieckiem, urodzonym w roku 2018, w gostyńskim szpitalu. Antoś Kołak urodził się 1 stycznia, o godz. 23.59. Waży 3 440 gram i mierzy 55 cm. Razem z mamą Anią czują się dobrze. Chłopiec po porodzie otrzymał 10 punktów w skali Apgar.
W domu, w Gostyniu, czekają na niego: tata Marcin, 5 – letnia siostra Natasza oraz 3 – letni braciszek Natan.
Wszystkiego dobrego, maluszku! Gratulacje dla szczęśliwych rodziców i dumnego rodzeństwa.
Ubiegły rok należał do dziewczynki. Pierwsza na świat przyszła wtedy Alicja (kliknij i przeczytaj).
+ | - |
Komentarze
(3)
Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu. |
› pokaż według najstarszych |

3 miesiące temu | ocena: 100% | 2 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji |

3 miesiące temu | ocena: 100% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji |