Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Antybohaterowie

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    3.06.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W zgodnej opinii szkoleniowców najsłabszymi aktorami pojedynku pomiędzy Koroną a Płomykiem Koźminiec była trójka sędziowska. – Zazwyczaj jestem daleki od komentowania pracy arbitrów. Po tym spotkaniu życzyłbym sobie tylko jednej rzeczy. Nie chciałbym, aby kiedykolwiek w przyszłości sędziowali nasz mecz. To byli negatywni bohaterowie tego pojedynku, zresztą tą opinie podzielał też opiekun gości – ocenił po końcowym gwizdku trener Krzysztof Michalski. „Panowie w czerni” podejmowali złe decyzje w obie strony, które na boisku wywoływały sporo zamieszania. Ze sportowego punktu widzenia niedzielny mecz również miał dziwny przebieg. Gospodarze dopiero grając w osłabieniu (czerwone kartki dla Tomasza Majchrzaka oraz Adriana Rolnika) zaczęli zyskiwać przewagę. Po zmianie stron grająca w „dziesiątkę” Korona doprowadziła do wyrównania, a autorem trafienia był Nikodem Kozak, który wykorzystał podanie Łukasza Fabicha. Goście wynik spotkania przypieczętowali, wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu Rolnika, za co pomocnik Korony wyleciał z boiska.

(luke)

Korona Piaski – Płomyk Koźminiec 1:2 (0:1)

0:1 Cierniewski (45’) 1:1 Kozak (51’) 1:2 Matuszak k. (73’)

Korona Piaski: Banaszak – Czajka, Norkiewicz, Gendera, Kręgielczak, Maćkowiak (46’ Rolnik), Przewoźny (81’ Mucha), Majchrzak, Kozak, Świątkowski, Fabich

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!