Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

APR LADIES w Gostyniu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 4 miesiące temu    20.04.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. AP Reissa

Z początkiem miesiąca kwietnia w Gostyniu dziewczynki rozpoczęły treningi w drużynie APR Ladies. Nowy projekt Akademii Piłkarskiej Reissa, która z myślą o rozwoju kobiecego futbolu i zapewnieniu dziewczynkom warunków  do gry, rozpoczęła treningi zespołów wyłącznie dla dziewcząt. APR Ladies, to drużyny piłkarskie stworzone z myślą o dziewczynkach, które chcą rozpocząć przygodę z piłką pod okiem wykwalifikowanej kadry.

- Chcemy stworzyć miejsce, gdzie zawodniczki w komfortowych warunkach będą mogły podnosić swoje umiejętności i cieszyć się z uprawiania sportu, a w przyszłości rywalizować w juniorskich ligach dla dziewcząt. Już dwie wychowanki akademii miały okazję zadebiutować w reprezentacji Polski, chcemy dalej iść tą drogą – mówi Piotr Reiss patron klubu. Dziewczynki w Gostyniu z treningu na trening poczynają sobie coraz śmielej i z pełnym zaangażowaniem biorą udział w każdych zajęciach. - Chętnych nie brakuje, w każdym treningu jest nas coraz więcej. Oprócz kształtowania umiejętności piłkarskich zapewniamy wspaniałą zabawę, dobrą atmosferę i dużo uśmiechu - mówi Rafał Twardy koordynator lokalizacji Gostyń. Treningi w Gostyniu odbywają się we wtorki o godzinie 16.30 oraz w czwartki o godzinie 17.30. Więcej szczegółów pod nr tel. 609 639 483. Klub zaprasza dziewczynki od 4 roku życia na otwarte treningi APR Ladies. Więcej informacji na stronie:  http://www.akademiareissa.pl/gostyn/treningi http://www.akademiareissa.pl/aprladies

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Antek
  4 miesiące temu 1
  A przecież AR ma umowę z KA 4 resPect, by dziewczyny przechodziły do nich
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji