AS Bruk - Alfa. Ekspresowy pościg wicemistrza

AS Bruk - Alfa. Ekspresowy pościg wicemistrza - Zdjęcie główne

Mistrzowska końcówka. Tak można powiedzieć o tym co zrobiła w ostatniej minucie, a w zasadzie w kilka sekund Alfa w meczu z AS Brukiem. Aktualny mistrz AS Bruk prowadził w 29. minucie 3 : 1. Wicemistrz jednak się nie poddawał i zdołał doprowadzić do remisu.

Mecz AS Bruk - Alfa nie potrzebuje reklamy. W pojedynku tych zespołów, które plasują się zawsze w czołówce Ligi Halowej Powiatu Gostyńskiej, emocje są gwarantowane. Nie inaczej było wczoraj. Alfa prowadziła 1 : 0, ale aktualny mistrz odrobił straty i zdobył kolejne gole. W 29. minucie AS Bruk prowadził 3 : 1. Alfa nie złożyła broni i Bartosz Krajka zdobył kontaktową bramkę. Kilka sekund później był już remis, bo golkipera AS-ów pokonał Krzysztof Michalski. Podział punktów w meczu AS Bruk - Alfa wykorzystał Wal-Zen, który po zwycięstwie 3 : 0 z MANN+HUMMEL awansował na pierwsze miejsce w tabeli.