Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Auto spłonęło doszczętnie. Stało niebezpiecznie blisko domu

› Wypadki 3 miesiące temu    24.05.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Przyborowo. Pożar samochodu groził przeniesieniem się ognia na pobliskie budynki mieszkalnePrzyborowo. Pożar samochodu groził przeniesieniem się ognia na pobliskie budynki mieszkalne fot. Łukasz Szolc

Około godziny 13.30 na jednej z posesji w Przyborowie w gminie Krobia doszło do pożaru samochodu osobowego citroen xsara picasso. Na miejsce zadysponowano jednostki JRG z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu oraz zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Krobi i Pudliszek.

- Po dojeździe na miejsce okazało się, że samochód jest całkowicie w ogniu. Umiejscowiony był bardzo blisko budynku mieszkalnego, dlatego strażacy podali jeden prąd piany ciężkiej w natarciu na pojazd i drugi prąd wody w obronie na budynek. Działania te doprowadziły do ugaszenia pojazdu i nie przedostania się ognia na budynek - mówi aspirant sztabowy Marek Maśliński, dowódca akcji JRG Gostyń.

W pożarze nikt nie ucierpiał. 

Czytaj także: gdzie w swojej gminie możesz pójść zagłosować w niedzielnych wyborach 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!