Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Auto wypadło z drogi i dachowało. Kobieta w szpitalu

› Aktualności 4 miesiące temu    7.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A
Pogorzela. Zdarzenie drogowe na trasie Borzęciczki - Pogorzela, na wysokości Międzyborza. Kobieta dachowała w przydrożnym rowiePogorzela. Zdarzenie drogowe na trasie Borzęciczki - Pogorzela, na wysokości Międzyborza. Kobieta dachowała w przydrożnym rowie fot. OSP Pogorzela

Poranek nie był szczęśliwy dla kobiety, która podróżowała dziś pomiędzy Borzęciczkami a Pogorzelą. Samochód osobowy, którym kierowała nagle wypadł z drogi i dachował w rowie.

Do zdarzenia doszło mniej więcej na wysokości Międzyborza. 42-letnia kobieta jadąca samochodem osobowym, z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, „złapała” pobocze, prawdopodobnie odbiła kierownicą w drugą stronę, po czym wpadła do przydrożnego rowu. Auto zatrzymało się na dachu.

Wezwanie do poszkodowanej gostyńscy strażacy otrzymali około godz. 6.50. Dyspozytor skierował na miejsce jednostkę OSP z Pogorzeli oraz dwa zastępy JRG z Gostynia. To strażacy-ochotnicy, którzy pierwsi dojechali do Międzyborza, przy użyciu specjalistycznego sprzętu wyciągnęli uwięzioną kierującą z samochodu. Zapewniają, że była przytomna, był z nią kontakt. Udzielili kobiecie pierwszej pomocy, a także doraźnej pomocy psychicznej i przekazali poszkodowaną zespołowi ratownictwa medycznego.


Ze wstępnych informacji wiadomo, że kobieta doznała urazu głowy, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po decyzji lekarza, poszkodowana została przewieziona karetką do szpitala w Krotoszynie, tam będzie poddana obserwacji i dalszym badaniom.

Wyjaśnianiem dokładnych okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci gostyńskiej "drogówki".

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ autostopowicz
  4 miesiące temu ocena: 80%  3
  Proszę sprawdzić telefon ten Pani
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Andrzej, Dalabuszki, powiat gostyń
  4 miesiące temu 2
  Telefon niepotrzebny, kiedy pod deklem świeże, poranne procenty.
  ~ 12345678
  4 miesiące temu ocena: 50%  1
  Redakcjo, kto to wogule piszę te artykuły...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji