Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Awaria. Droga w mieście nieprzejezdna! [AKTUALIZACJA]

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    20.07.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
Ul. Powstańców Wlkp. w Gostyniu jest nieprzejezdna. Na odcinku od ul. Folwarcznej do Ronda Solidarności pracują służby ZWiK w GostyniuUl. Powstańców Wlkp. w Gostyniu jest nieprzejezdna. Na odcinku od ul. Folwarcznej do Ronda Solidarności pracują służby ZWiK w Gostyniu fot. Agata Fajczyk

Awaria sieci wodociągowej w centrum Gostynia. Na wjeździe z Leszna do Gostynia utrudnienia w ruchu na ul. Powstańców Wlkp. (w ciągu krajowej "dwunastki").

R E K L A M A

Droga jest nieprzejezdna od ronda Czarnego Legionu do skrzyżowania z ul. Sądową i Łącznikową w Gostyniu. W lewo nie warto też skręcać z ul. Mostowej.

Przy skrzyżowaniu z ul. Folwarczną rozkopy, zarówno na drodze, jak i chodniku. Pracują tam maszyny ZWiK w Gostyniu, widać też pracowników Zakładu i ekipę pogotowia wodociągowego.

Policja kieruje ruchem. Kierowcy chcący dostać się do miasta lub w kierunku Wrocławia, mogą korzystać z objazdów - przez Brzezie lub z pierwszego ronda kierować się od razu na ul. Zachodnią i dalej Polną (np. na Poznań).

[AKTUALIZACJA godz. 12.45]

Uszkodzone zostało przyłącze wodociągowe. Pod nawierzchnią drogi krajowej pękła rura, nagle. Dla bezpieczeństwa zamknięto przejazd. - Próbujemy to jakoś naprawić, z Bożą pomocą. Może to potrwać godzinę, a może nawet kilka godzin. Pracujemy już od godziny 7 rano - mówi mistrz sieciowy Rafał Żaboklicki z ZWiK w Gostyniu.

[AKTUALIZACJA godz. 13.15]

Prezes ZWiK w Gostyniu Jerzy Pogorzelski informuje, że nastąpił przeciek na przyłączu, a nie - jak wcześniej przypuszczano - pęknięcie żeliwnej rury. Odcięto dostęp wody do jednej z kamienic. Nie jest znana przyczyna awarii.

ZWiK w Gostyniu zapowiada, że jej usuwanie może potrwać nawet do godz. 22. Później w miejscu usuniętego asfaltu zostaną położone klocki betonowe.

Przez weekend droga powinna być przejezdna. Utrudnień w ruchu na ul. Powstańców Wlkp. kierowcy mogą spodziewać się także w poniedziałek (23 lipca), kiedy fragment jezdni będzie asfaltowany.

[AKTUALIZACJA godz. 14.02]

Trwa naprawa sieci wodociągowej na ul. Powstańców Wlkp. Gigantyczne korki tworzą się w mieście, kierowcy pomstują.

[AKTUALIZACJA godz. 18.05]

Koniec z korkami w mieście. Pracownicy ZWiK w Gostyniu z awarią uporali się wcześniej. Dziury w jezdni załatane. Ul. Powstańców Wlkp. jest już przejezdna.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ pk
  8 miesięcy temu ocena: 100%  2
  masakra,25 minut w korku od dworcowej do ronda ...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ok
  8 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Z Bożą pomocą??? Czyli facet wysłał na miejsce awarii przypadkowych ludzi, a nie fachowców i wierzy w jakieś nadprzyrodzone moce, a nie w umiejętności? Gdzie my żyjemy?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A