Baraż o klasę okręgową. Chwałkowo pierwszy mecz przegrało

Baraż o klasę okręgową. Chwałkowo pierwszy mecz przegrało - Zdjęcie główne

W sobotę pierwszy mecz barażowy o wejście do klasy okręgowej rozegrały Sokół Wroniawy i Sokół Chwałkowo. Drużyna Sławomira Gintowta przegrała 2 : 1.

Piłkarze Sławomira Gintowta po pierwszej połowie prowadzili 0 : 1. Gola dającego prowadzenie Sokołowi z Chwałkowa zdobył Mateusz Kłakulak. Wydawało się, że goście mają ten mecz pod kontrolą, jednak w drugiej połowie wydarzenia na boisku przybrały niekorzystny dla nich obrót. W 55. gospodarze doprowadzili do remisu, a kwadrans przed zakończeniem pojedynku objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Bartosza Frąckowiaka. Mimo porażki Sokół Chwałkowo nie jest bez szans w walce o klasę okręgową. - Uważam, że stać nas było dzisiaj na remis, który stawiałby naszą drużynę w lepszej sytuacji przed rewanżem. Mimo porażki twierdzę, że możemy wygrać ten baraż, bo w meczu na naszym boisku wystąpimy w mocniejszym zestawieniu – powiedział po meczu prezes Sokoła Chwałkowo Mariusz Rejek.

Sokół Wroniawy – Sokół Chwałkowo 2 : 1 (0 : 1)
0 : 1 – Mateusz Kłakulak (9’)
1 : 1 – (55’)
2 : 1 – samobójcza (75’)
Sokół Ch.: Bujak – Rejek, Frąckowiak, Gubański, K. Kmiecik, Wawrzyniak, D. Naskręt, Stanisławski (67’ Jakubiak), Dechnik, Kędziora, Kłakulak