Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Będą łatać. Kierowcy proszeni o cierpliwość

› Społeczeństwo 7 miesięcy temu    4.10.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 3 / 100%
A A A
Kilka dni może potrwać remont ul. Poznańskiej w GostyniuKilka dni może potrwać remont ul. Poznańskiej w Gostyniu fot. A. Fajczyk

W cierpliwość i wyrozumiałość powinni uzbroić się kierowcy, poruszający się przez Gostyń ul. Poznańską (w ciągu drogi wojewódzkiej 434). Administrator drogi - Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich zaplanował remont nawierzchni. Mogą być utrudnienia w ruchu, a co za tym idzie - będą powstawać korki. 

Jak informuje kościański oddział WZDW, od dziś ma rozpocząć się naprawa nawierzchni, a roboty drogowe mogą potrwać kilka dni.

Przetarg na wykonanie zadania, związanego z naprawą nawierzchni na ul. Poznańskiej wygrała firma Drog-Bud z Gostynia. - Mamy na pisemne informacje, że 4 października mają się rozpocząć prace. Będzie to remont cząstkowy masami na zimno, łaty pojawią się w miejscach, gdzie są największe zniszczenia, w sumie na powierzchni około 1000 metrów kwadratowych - usłyszeliśmy w kościańskim oddziale WZDW.

Od kilku dni przy ul. Poznańskiej w Gostyniu (pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Graniczną a skrzyżowaniem z ul. Starogostyńską) stoi znak ostrzegawczy z napisem „Brak skrajni drogowej”. To informacja dla kierowców - zwłaszcza dużych samochodów - aby uważali na drzewa, które rosną na tym odcinku ulicy, blisko krawędzi jezdni. Auta mogą zahaczyć o gałąź albo po prostu wjechać na drzewo.

R E K L A M A

Od kilku dni w Gostyniu trwa też remont nawierzchni jezdni na DK 12 - na odcinku od ronda Solidarności, przez rynek, aż do ul. Jana Pawła II - KLIK

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ franek
  7 miesięcy temu 2
  Dziady i tyle na odpierdal tanim kosztem byle coś zrobić żeby ludzi uciszyć !!!!???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ oskar
  7 miesięcy temu ocena: 80%  1
  Zarządcy dróg idą na łatwiznę i stawiają coraz więcej znaków informujących o jakimś problemie na drodze, czyt: "koleiny, lub tak jak tutaj "Brak skrajni drogowej". W razie jakiegoś zdarzenia np, ktoś wjedzie autem w wyrwę na drodze, lub zahaczy "paką" o gałęzie, mają wytłumaczenie że, przecież ostrzegaliśmy za pomocą znaków ! I nici z odszkodowania od ubezpieczyciela !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A