Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Będą zmiany w szpitalu. Przedstawiono doradcę dyrektora

› Aktualności ponad rok temu    5.03.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 5 ocen 6 / 100%
A A A
Gostyń. Zmiany w szpitaluGostyń. Zmiany w szpitalu fot. I.Skorzybót

Największym wyzwaniem dla nowej dyrektor szpitala w Gostyniu Justyny Jaskulskiej jest pozyskanie kadry lekarskiej i pielęgniarskiej oraz poprawa wizerunku jednostki.

- To jest nasz priorytet. W tej chwili prowadzimy rozmowy z lekarzami, którzy deklarują chęć współpracy - mówiła Justyna Jaskulska podczas konferencji prasowej, zorganizowanej w poniedziałek, 5 marca.

Przedstawiono doradcę dyrektora - lekarza chirurga z Poznania - Jacka Łukomskiego. Do czasu ogłoszenia i wyłonienia w konkursie nowego zastępcy, będzie pełnił jego obowiązki. Nie wyklucza też, że wystartuje w konkursie.

 

- Dajemy nowym zarządzającym duży kredyt zaufania. O pierwszych efektach będziemy mogli mówić z perspektywy najbliższych 6 miesięcy. To jest taki dobry czas, kiedy powinny być widoczne - powiedział starosta Robert Marcinkowski.

 

Starosta powiatu stawia przed nowymi zarządzającymi trzy cele: poprawy wyniku finansowego, poprawy wizerunku szpitala i jakości świadczonych usług, zwłaszcza w zakresie nocnej i świątecznej opieki lekarskiej, zyskanie zaufania pacjentów i zapewnienia obsady lekarskiej, która zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa - choć to problem ogólnopolski. - Na spotkaniu z pracownikami mówiliśmy, że ważna jest budowa zespołu, współpraca i zaufanie. O to apelowaliśmy - mówił starosta.

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gostyniak
ponad rok temu 5
Dajcie sobie spokójz nieznanymi dpradcami.Popytajcie bylakadre zarządzającą 20-30 lat temu.Oni Wam nie przywroca komuny.Jest ich coraz mniej na tym swiecie,powoli odchodzą w stronę Piaskow.Uszanujcie ich wiedzę(oczywiście o ile zechcą z Wami :"madralami" i wszystko wiedzącymi wogole rozmawiac Chłoptysie(chociaż nie wszyscy nie rozwiąza spraw szpitala a doradca chociaz najlepszy w ty środowisku i tak padnie jak pozna co tam w trawie piszczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ma dziołek Ma rcinko
ponad rok temu ocena: 60%  4
Wymieńmy jeszcze starostę i jego politycznych kumpli z SKW . Wtedy już będzie lepiej. Za 6 miesięcy będę pierwsze efekty tej wymiany. Bo za 6 miesięcy wybory i ADIOS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ franek
ponad rok temu ocena: 50%  3
pobożne życzenia starosty...zaniedbania z wielu lat w kilka miesięcy???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czarna
ponad rok temu ocena: 100%  2
ja tylko mam nadzieję , że Pani doktor Ellman będzie usunięta bo to co ta kobieta robi w szpitalu i to w jaki sposób traktuje pacjentów woła o pomstę do nieba .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Magda
ponad rok temu ocena: 100%  1
Popieram. Rozumiem że brakuje lekarzy ale ta Pani nawet na miano lekarza nie zasługuje.