Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Będzie druga edycja jarmarku

› Aktualności 5 miesięcy temu    4.12.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Pogorzela. Jarmark świąteczny Pogorzela. Jarmark świąteczny  fot. A. Twardowska

Po ubiegłorocznym sukcesie świątecznej imprezy, którą zorganizowano na rynku w Pogorzeli, zdecydowano się powtórzyć jarmark i wzbogacić jego formułę.

R E K L A M A

- Po udanej imprezie zdecydowaliśmy od razu, że będziemy robić ją cyklicznie. To coś nowego, przyszło dużo osób – mówi Mariusz Ossowski, dyrektor miejscowego ośrodka kultury. Zapowiada, że tym razem atrakcji będzie więcej, niż w roku ubiegłym.

W programie przewidziano darmowy, zimowy plac zabaw dla dzieci, występy zespołów i klubów działających przy M-GOK, świąteczne karaoke z nagrodami, konkursy i animacje, kino 7D, stoiska świąteczne i małą gastronomię. Zaplanowano koncert zespołu, grającego muzykę religijną „Pomoc duchowa”. Oczywiście będzie możliwość spotkania się z Gwiazdorem i śnieżynkami.

Tak było w ubiegłym roku - KLIK. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ xy
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dobrze, że zaznaczono, że darmowy.W ub. roku było nie fajnie, bo nie wszystkie dzieci mały pieniązki i było im smutno,Impreza warta kontynuacji.Nie wpuszczać jednak komercji.Zobaczymy.
R E K L A M A
R E K L A M A