Bez punktu i gola na inaugurację

Bez punktu i gola na inaugurację - Zdjęcie główne

Pinsel-Peter Krobianka Krobia rozegrała dzisiaj pierwszy mecz ligowy w sezonie 2018/2019. Niestety zespołowi Dariusza Wiśniewicza nie udało się zdobyć punktów w Kępnie.

W pierwszej kolejce o mistrzostwo czwartej ligi Pinsel-Peter Krobianka Krobia udała się do Kępna. W poprzednim sezonie drużyna Bogdana Kowalczyka zajęła drugie miejsce w czwartej lidze południowej i to pokazuje jak trudne zadanie czekało zespół Dariusza Wiśniewicza na inaugurację. Gospodarze objęli prowadzenie w 36. minucie po strzale Filipa Latuska. Krótko po wznowieniu gry po przerwie gospodarze zdobyli drugą bramkę. W doliczonym czasie gry Filip Latusek zdobył swoją drugą bramkę w meczu i ustalił wynik spotkania na 3 : 0 dla gospodarzy. Więcej na temat inauguracji sezonu w czwartej lidze w najbliższym wydaniu Życia Gostynia.

Polonia Kępno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-0
1 : 0 - Filip Latusek (36')
2 : 0 - Łukasz Walczak (48')
3 : 0 - Filip Latusek (90+2)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - K. Kaczmarek (70' Gembiak), Gill, Pospiech, Jęd. Knapp, P. Kaczmarek, Borowczyk, Szpurka, Sarbinowski, Kędziora, Kurzawa