Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Bezpłatne zajęcia i siłownia. „Tęcza” zaprasza

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    9.01.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. TKKF "Tęcza"

Zarząd Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Tęcza” zakończył, dzięki finansowemu wsparciu Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, remont w siłowni TKKF „TĘCZA” przy ul. Przemysława II 6.

 

R E K L A M A

Z tej okazji zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z siłowni oraz podjął decyzję o bezskładkowych zajęciach w styczniu dla uczestników zajęć klubu karate oraz uczestników zajęć na siłowni w sekcji kulturystycznej.

Klub karate shotokan TKKF „Tęcza”, którego działalność dofinansowują: Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, gmina Gostyń i powiat gostyński, zaprasza chętnych na treningi do sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Hutnika 3) w Gostyniu: w poniedziałki o 19.00 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice; wtorki o 19.00 dorośli i młodzież od lat 12; środy o 19.00 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice; czwartki o 19.00 dorośli i młodzież od lat 12; a w soboty o 15.30 dzieci od 6 do lat 12 oraz rodzice, młodzież od lat 12 i dorośli.

- Gostyński klub karate działa już 39 lat i jest prowadzony przez shihana Waldemara Szwedka, który ma na swym koncie tytuł wicemistrza świata w kumite oraz III miejsce w mistrzostwach świata w kumite i IV miejsce w kata w samym sercu karate - w japońskim Gifu w 1999 r. Jego wychowankowie z TKKF „TĘCZA” zdobyli łącznie 5 tytułów mistrzów świata, 18 tytułów wicemistrzów świata i 5 brązowych medali na mistrzostwach świata – mówi sensei Mirosław Sobkowiak (4. Dan), zachęcając do udziału w zajęciach.

Sensei Mieczysław Polewski (4. Dan) dodaje, że klub karate TKKF „TĘCZA” wychował już w swojej historii piętnastu karateków z czarnym pasem, w tym pięć kobiet.

- Warto też dodać, że wśród piętnastu mistrzów karate z Gostynia aż sześciu zdobyło już wyższe stopnie mistrzowskie, a czterech innych wychowanków uzyskało stopnie mistrzowskie w zbliżonych sztukach walki – mówi dalej.

Czytaj także: Po blisko 30 latach rozstał się z mundurem.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Danka
3 miesiące temu 1
Czy ćwiczenia na siłowni i http://dropinia.pl/kategoria/t... pomoże mi w zrzuceniu zbędnych kilogramów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A