Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Biją rekord w pierwszej pomocy. Przyjdź - weź udział!

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    19.05.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 1 ocen 4 / 50%
A A A
Gostyń. Dzień BezpieczeństwaGostyń. Dzień Bezpieczeństwa fot. I. Skorzybót

Dzieje się na gostyńskim rynku.

R E K L A M A

Trwa III Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa. Na rynku zebrały się wszystkie służby i instytucje, które służą mieszkańcom, aby ci czuli się bezpiecznie: wojsko, policja, straż miejska, straż pożarna, WOPR, służby medyczne, nadleśnictwo.

Można obejrzeć sprzęt wojskowy, oddać krew, zbadać poziom cukru we krwi, wygrać niespodziankę w licznych konkursach. Można też zatańczyć lub wziąć udział w warsztatach rap. Stanowiska odwiedzają dzieci, młodzież i dorośli.

Bity jest także pierwszy powiatowy rekord w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Każdy może wziąć w nim udział – wystarczy przyjść na rynek, zapisać się i spróbować swoich sił. Pomagają ratownicy gostyńskiego WOPR. Impreza potrwa do godziny 14.00.

 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ zdziwiony
  11 miesięcy temu 1
  impreza miała być do 14, a o 13.20 prowadzący ogłosił koniec. O 13.45 poza Nadleśnictwem i odjeżdżającym wojskiem na Rynku nikogo nie było. Jedynie młodzi leśnicy nie zawiedli tych, którzy przyszli o 13.30
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A