Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Biskupianie pozowali do zdjęć

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    11.08.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Plener fotograficzny odbył się 10 sierpnia w Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w KrobiPlener fotograficzny odbył się 10 sierpnia w Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w Krobi fot. A. Twardowska

Osoby fotografujące w każdym wieku i z różnym doświadczeniem zostały zaproszone na wyjątkowy plener fotograficzny do Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w Krobi.

 

Jak wskazuje samo miejsce, do zdjęć pozowali Biskupianie.

R E K L A M A

- Często zdarza się, że fotografowie nas spotykają gdzieś w trakcie trwania imprezy. Nie zawsze jest czas, żeby porozmawiać, a co dopiero jeszcze stanąć i na spokojnie zrobić zdjęcie, dlatego pojawił się pomysł, żeby zrobić plener fotograficzny – mówiła Daria Andrzejewska, koordynatorka. 

Podczas trwania pleneru, wskazówek udzielał pasjonat fotografii, Artur Łazowy. Organizatorem spotkania było Partnerstwo na rzecz Biskupizny, a koordynatorkami „Biskupianki w podróży”.

Więcej o wydarzeniu w kolejnym Życiu Gostynia. 

Biskupianie zapraszają na niedzielne dożynki gmine. Terminarz znajdziesz TUTAJ. 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A