Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Biskupiańska „siedziba” nie do poznania

› Aktualności miesiąc temu    10.12.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Domachowo. 500 000 zł na inwestycję pochodziło ze środków zewnętrznychDomachowo. 500 000 zł na inwestycję pochodziło ze środków zewnętrznych fot. Gmina Krobia

Zaadaptowanie poddasza na cele użytkowe, rozbudowanie o pomieszczenie sanitarne, zamontowanie paneli fotowoltaicznych na dach, wybudowanie wiaty oraz zbiornika bezodpływowego na ścieki sanitarne - to największe zmiany w infrastrukturze budynku, jakie zaszły po przebudowie i remoncie Gościńca Biskupiańskiego. Ponadto przedsięwzięcie obejmowało sporządzenie przez wykonawcę dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizację robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Wszystko to firma „LUX” Urszula Żukowska, Grzegorz Żukowski S.C. ze Święciechowy wykonała za prawie 1 000 000 zł. Ponad połowa środków pochodziła z dofinansowania pozyskanego przez gminę Krobia z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Czytaj także: beczki i wiadra po chemikaliach wystające z ziemi - sprawa trafiła na policję

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!