Blamaż na zakończenie

Blamaż na zakończenie - Zdjęcie główne

W pojedynku z Pakosławiem Zjednoczeni jakikolwiek opór stawiali tylko do przerwy. W tej części gry goście stworzyli sobie kilka sytuacji. Aktywnością wykazywał się Hubert Krajka, jednak swoich okazji nie wykorzystał. Miejscowi pod bramką rywala radzili sobie zdecydowanie lepiej i już w pierwszej odsłonie zdołali umieścić piłkę w siatce. Wynik spotkania otworzył Paweł Kowalski, który strzałem głową sfinalizował dośrodkowanie z rzutu rożnego. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Daniel Krzyżosiak popisując się kapitalnym uderzeniem z ponad 20 metrów. Po zmianie stron przewaga gospodarzy była momentami przygniatająca, a kolejne bramki pozostawały kwestią czasu. W tej części gry Michał Kubeczka jeszcze trzykrotnie był zmuszony wyciągać piłkę z siatki. (luke)

Awdaniec Pakosław – Zjednoczeni Pudliszki 5:0 (2:0)

1:0 Kowalski (28’) 2:0 D. Krzyżosiak (40’) 3:0 Sordon (55’) 4:0 Hajduk (70’) 5:0 Hajduk (75’)

Zjednoczeni Pudliszki: Kubeczka – Walczak, Naskręt, K. Łodyga, Rymaniak, Kędziora, Chlebowski (55’ R. Łodyga), Jeż, Krajka, Wlekliński, P. Szwarczyński