Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

(...) Bo wiceprzewodniczący ma odpowiednią krzepę...

› Aktualności ponad rok temu    10.01.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Temat kontrowersyjnego umiejscowienia siłowni zewnętrznej w Borku Wlkp. znalazł się na posiedzeniu rady miejskiej, 16 grudnia.

Radny Michał Dopierała złożył zapytanie w tej sprawie. - Czy jest możliwe przeniesienie placu zabaw dla małych dzieci, znajdującego się obecnie przy korcie tenisowym, pod linią energetyczną, na miejsce obecnego placu siłowni, a siłownię przenieść w miejsce placu zabaw, bliżej kortu tenisowego? - dociekał, podkreślając, że mieszkańcy takie postępowanie uważają za zasadne. Sprawę wyjaśniał burmistrz Marek Rożek, który stwierdził, że wszystko jest możliwe, chociaż nie w najbliższym czasie, ze względu na okres zimowy. Okazało się jednak, że elementy siłowni zewnętrznej muszą przez 5 lat pozostać w miejscu zamontowania ze względu na wykonany projekt. Udało nam się ustalić, że gmina Borek jednak zamierza starać się o możliwość przeniesienia siłowni, ale co z tego wyniknie, nie wiadomo. Do dyskusji wtrącił się też wiceprzewodniczący rady Romuald Gawroński. Przyznał, że korzysta z zewnętrznej siłowni regularnie i ćwiczy na nowych urządzeniach. - Nie wiem, ile już razy firma poprawiała te przyrządy - 3, 4? Co się poprawi, następnego dnia się rusza. Sądzę, że jak burmistrz zlokalizuje to w innym miejscu, to już się ruszać nie będzie - powiedział. Burmistrz Rożek zapewnił, że wszelkie usterki, jakie były, zostały na siłowni zewnętrznej naprawione. - Dziś już wszystko jest dobrze, zgodnie z normami i przepisami. Proszę więcej siłowni nie odwiedzać. Wiem, że wiceprzewodniczący ma krzepę odpowiednią i sprzęt nie wytrzymuje. Ale dajmy szansę urządzeniom, aby przezimowały spokojnie - zaapelował borecki włodarz.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!