Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Boi się piratów drogowych

› Społeczeństwo 6 miesięcy temu    10.08.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. ŻG

Szkoda mu młodych ludzi, bo jak mówi „sami się zabijają”. Mieszkaniec Pępowa prosi, aby wpłynąć na piratów drogowych. Jadąc do pracy – boi się o własne bezpieczeństwo.

 

R E K L A M A

Głównie chodzi o odcinek Pępowo – Siedlec. - Tam jest ta droga tak wąska, tacy piraci tam jeżdżą, ludzie nie myślą - mówi zbulwersowany. Chodzi mu głównie o godziny poranne, gdy mieszkańcy jeżdżą do pracy i się spieszą. - Jadę 70 km/h, bo droga jest jaka jest, a oni śmigają po 120 km/h. Chodzi mi o ostrzeżenie ich, bo to młodzi ludzie są i sami się zabijają – mówił rozżalony pan Krzysztof. Zastanawia się, czy nasilenie patroli policyjnych coś by pomogło?

Rzecznik prasowy gostyńskiej komendy policji uważa, że sprawa jest prosta – wystarczy chociażby zadzwonić i zgłosić problem naczelnikowi ruchu drogowego. 

Innym wyjściem jest naniesienie punktu na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Link dostępny jest na stronie komendy w zakładce „mapy zagrożeń”. - Najprościej jednak zadzwonić i opowiedzieć o swoich spostrzeżeniach, że dana osoba tam mieszka, obserwuje i widzi, że bardzo dużo kierowców jeździ szybko – podkreśla funkcjonariusz policji. Trzecią opcją jest rozmowa z dzielnicowym danego rejonu, który może stać się pośrednikiem z komendą. Przypominamy, że dzielnicowym Pępowa jest asp. szt. Marek Chocianowski (tel. 786 936 247).

W Urzędzie Gminy w Pępowie temat jest znany. Nikt jednak w ostatnich miesiącach nie interweniował w sprawie przekraczania prędkości na tej drodze. O temacie piszemy też w bieżącym Życiu Gostynia.

Czytaj także: Pijany jechał z dyskoteki. Uderzył w... radiowóz.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xx
6 miesięcy temu 1
Prędkość prędkością ale najgorszym niebezpieczenstwem są przydrożne drzewa i pobocze. Najgorszym nibezpieczeństwem jest wyjazd z Kosciuszkowa w stronę Gostynia tam trzeba by było wyciąć drzewo bo widoczność jest tak ograniczona że kiedyś dojdzie tam do tragedii.Czy naprawdę nie można nic z tym zrobić...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A