Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Budują kanalizację w Rokosowie

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    14.04.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Trawa budowa kanalizacji sanitarnej z przykanalikami w Rokosowie. Prace wykonuje leszczyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Delta-plus” Sp. z o. o.

Zakres robót obejmuje: budowę kolektora grawitacyjnego o długości  2 001 metrów, budowę przykanalików o długości  875 metrów, roboty ziemne, roboty nawierzchniowe oraz przeprowadzenie inspekcji kanałów sanitarnych za pomocą kamer wraz z dostarczeniem raportu z monitoringu. Wartość prac, które mają zakończyć się w połowie czerwca wynosi 1 457 576,83 złotych brutto. Gmina na to zadanie otrzymała ponad 1 000 000 złotych dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Programy  Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, działanie „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”. (gabi) 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!