Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Burmistrz osobiście przetestował boisko treningowe

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    1.07.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Zwycięzcy turnieju OSiR GostyńZwycięzcy turnieju OSiR Gostyń fot. S. Hajduk

Długo wyczekiwane w Gostyniu boisko ze sztuczną nawierzchnią zostało oddane do użytku. W sobotę oficjalnego otwarcia dokonał burmistrz Gostynia Jerzy Kulak. 

Jako pierwsi na boisko ze sztuczną nawierzchnią wybiegli młodzi piłkarze Kani Gostyń, AP Reissa, Akademii Sportu Młode Orły i Futsalu Gostyń, a później do rywalizacji przystąpiły drużyny: Radni Gminy Gostyń, Urząd Miejski Gostyń, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Kibice mogli zobaczyć w akcji m.in. Jerzego Kulaka, który na swoim koncie zapisał przepiękną bramkę. - Na innej murawie takie "okno" by nie weszło - powiedział żartobliwie burmistrz Gostynia. Wszyscy uczestnicy zachwalali nowe boisko treningowe Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. – Świetne warunki do gry. Ja jeszcze jako młody chłopak pamiętam jak grałem na piaskowym klepisku. Sprawiało mi to i kolegom radość, jednak dzisiaj gostynianie mają europejskie warunki do gry. Liczymy, że gościć będziemy drużyny przyjezdne, które zapewnią nam dodatkowy dochód. Taki też był cel wydania trzech milionów złotych. Raczej ta inwestycja nam się nie zwróci, ale każda pozyskana tutaj złotówka zostanie skierowana na sport. Czyli korzystać będą mieszkańcy Gostynia. Kolejną inwestycją będą szatnie. W ciągu kilku miesięcy powstaną tu profesjonalne szatnie – powiedział Jerzy Kulak. Turniej zakończył się wygraną gospodarzy czyli Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu. Kibice, którzy byli świadkami sobotniego turnieju, nudzić się nie mogli. Organizatorzy przygotowali szereg konkursów dla najmłodszych. Czas widzom umilały Kolejorz Girls oraz Kamil Drzewucki, który prezentował sztuczki piłkarskie. Na oficjalne otwarcie sztucznej płyty w Gostyniu przyjechał też Piotr Reiss były piłkarz Lecha Poznań. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ pytanie
  7 miesięcy temu 3
  Mutu pracuje w OSiR'ze?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bittner
  7 miesięcy temu 2
  ... jeszcze tylko godziwe szatnie i obiekt marzenie. Gratulacje...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kkkkkkkkkk
  7 miesięcy temu 1
  i w prywatne ręce