Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Burmistrz szuka nowego sekretarza

› U sąsiada› Rawicz ponad rok temu    19.01.2015
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sekretarz to osoba bardzo ważna dla urzędu i od niej zależy, jak on będzie funkcjonował - twierdzi Grzegorz KubikSekretarz to osoba bardzo ważna dla urzędu i od niej zależy, jak on będzie funkcjonował - twierdzi Grzegorz Kubik fot. Grzegorz Heluszka

Do 2 lutego zainteresowani mogą składać dokumenty na stanowisko sekretarza gminy, a zarazem naczelnika wydziału organizacyjno-prawnego w rawickim urzędzie.

Od kandydatów wymaga się, m.in. kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu, zdolności analitycznych i koncepcyjnych, umiejętności planowania i organizacji pracy, kreatywności, obowiązkowości i dyspozycyjności, a także odporności na stres. Burmistrz Grzegorz Kubik nie ukrywa, że poprzeczkę przed nowym pracownikiem chce postawić wysoko. Jego celem jest przyspieszenie pracy nad bieżącymi projektami oraz zwiększenie efektowności rawickiego magistratu. - Nowa osoba nie będzie miała zbyt wiele czasu na aklimatyzację, bo musi zacząć działać od razu. Pracy jest dużo - twierdzi.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!