Cenne zwycięstwo

Cenne zwycięstwo - Zdjęcie główne

Wisła Borek Wielkopolski zbiera punkty potrzebne w walce o utrzymanie w klasie okręgowej. W sobotę drużyna z Borku Wielkopolskiego pokonała na wyjeździe Sokoła Kaszczor 2 : 4.

To druga wygrana z rzędu zespołu Tomasza Gawrońskiego. Po zwycięstwie z Dębem Kębłowo Wisła pokonała kolejny zespół, który walczy o utrzymanie w klasie okręgowej. Goście prowadzili do przerwy tylko 1 : 2, bo tuż przed przerwą Dawid Skorupiński zdobył kontaktowego gola z rzutu karnego. W drugiej połowie prowadzenie Wisły podwyższyli Cezary Tomczak i Marcin Urbaniak. Osiem minut przed końcem pojedynku wynik spotkania na 2 : 4 ustalił Karol Kamieniarz.

Po 21. kolejce spotkań Wisła awansowała na 11. miejsce w tabeli leszczyńskiej klasy okręgowej.

Sokół Kaszczor - Wisła Borek Wlkp. 2 : 4 (1 : 2)
0:1 - Adrian Derwich (15')
0:2 - Rafał Kaźmierczak (34')
1:2 - Dawid Skorupiński - z rzutu karnego (45')
1:3 - Cezary Tomczak (68')
1:4 - Marcin Urbaniak (74')
2:4 - Karol Kamieniarz (82')
Wisła: Kędzia - Baran, Gawroński, Kędziora, Pelczyk - Derwich (72' Urbaniak), Kasprzak, Kaźmierczak (48' Grzemski), Konieczny, Tomczak - Robak (76' Łączniak)