Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Chcą sprawdzić swój poziom

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    9.07.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. zawodników

Sekcja Tenisowa Dąbroczanka Pępowo zgłoszona została do Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski kat. open. Do zmagań przystąpiło 7 klubów tenisowych.

 

Po kwietniowym losowaniu drużyna ST Dąbroczanka Pępowo trafiła do grupy z GKT Gniezno i KS Warta Poznań. Pierwszy pojedynek rozegrano na kortach w Pępowie i Chwałkowie, a drużyna gospodarzy zwyciężyła w stosunku 3:2 w meczu (rozgrywane są 4 mecze singlowe i jeden mecz deblowy). Na kolejny mecz przyszło wyjechać do Poznania. Mimo porażki 3:2 z drużyną z KS Warta Poznań ekipa z Pępowa uplasowała się na pierwszym miejscu w grupie B i awansowała do finałów dzięki lepszemu bilansowi małych punktów. Na rywala jeszcze musi poczekać, ponieważ grupa A4 zespołowa nie zakończyła zmagań w swojej grupie.

- Nasze grono tenisowe już wcześniej wyjeżdżało na renomowane turnieje w Wielkopolsce, dlatego postanowiliśmy sprawdzić swoje siły. Wiemy, że ta liga jest dosyć mocna, a jej zawodnicy są znani w wielkopolskim kręgu. Przyszedł ten moment, w którym chcemy zobaczyć, na jakim etapie i poziomie jest nasza sekcja – mówi Tomasz Gruetzmacher, prezes LKS Dąbroczanka Pępowo.

Drużyna z Pępowa gra w składzie: Piotr Wierzchowski, Jan Drotar, Krzysztof Matyla, Mariusz Rzepka, Adam Gruetzmacher, Zenon Kaczmarek i Ryszard Gruetzmacher.

Czytaj także: Krobianka po pierwszym treningu. Dwóch nowych.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ R.G
6 miesięcy temu 1
Gratulacje panowie tak trzymać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji