Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Ciężarówka i osobówka zderzyły się na prostej. Kierowca i pasażerka ranni

› Wypadki miesiąc temu    12.12.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Krobia. Kierowcę i pasażerkę opla przewieziono do szpitalaKrobia. Kierowcę i pasażerkę opla przewieziono do szpitala fot. Bogdan Bujak

Dwie z trzech osób, które uczestniczyły w zderzeniu samochodu osobowego opel astra i ciężarowego renault trafiły do szpitala w Gostyniu. Do zdarzenie doszło około godziny 19.00 na drodze wojewódzkiej nr 434 między Gostyniem a Krobią, a dokładniej na prostym odcinku drogi między Krajewicami i Ziółkowem. Służby ratunkowe udzieliły pomocy medycznej poszkodowanemu kierowcy opla oraz podróżującej z nim pasażerce.

- Na chwilę obecną wiemy, że obydwa pojazdy kierowały się w stronę Krobi - relacjonuje sierżant sztabowy Piotr Struczak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Policja sprawdza okoliczności zdarzenia.

Ruch na trasie od Krajewic do skrzyżowania z drogą na Sikorzyn jest całkowicie zablokowany.

Czytaj także: Tragiczny poranek. 71-letni mężczyzna zginął na pasach

Co urząd pracy robimy z tymi, którzy nie chcą pracować?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Abc
  miesiąc temu ocena: 0%  1
  A przepisy jak to określają ja rozumiem że wymusił pierwszeństwa zwracając ale czy w ogóle on mógł tam zawracać droga redakcjo? Nic o tym nie piszecie ktoś z przepisów ruchu drogowego powinien pracować i to weryfikować!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji