Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Ciężarówka przewożąca mleko wpadła do rowu. Droga zablokowana

› Wypadki 5 miesięcy temu    26.03.2019
Anna Twardowska
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Pogorzela. Służby ratownicze czekają na przyjazd ciężkiego sprzętu, który usunie zestaw z drogiPogorzela. Służby ratownicze czekają na przyjazd ciężkiego sprzętu, który usunie zestaw z drogi fot. Anna Twardowska

Dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Gostynia, jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Pogorzeli, policja oraz zespół ratownictwa medycznego działają na miejscu zdarzenia, do którego doszło na trasie Pogorzela-Borzęciczki.

 

Około godz.14.00 przerwóciła się tam ciężarówka transportująca mleko. Działania strażków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji drobnego wycieku oleju napędowego. Kierowca TIR-a nie odniósł poważniejszych obrażeń i pozostał na miejscu zdarzenia.

Obecnie służby czekają na przyjazd ciężkiego sprzętu, którzy wydobędzie przewrócony pojazd. Jak informował obecny na miejscu zdarzenia kpt. Marcin Nyczka z gostyńskiej straży, kierowca załatwił wspomniany sprzęt we własnym zakresie. 

Droga jest całkowicie zablokowana.

Czytaj także: jechał zbyt szybko. Do tego "na zdrowym gazie"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Pogorzela, Polska
  5 miesięcy temu ocena: 100%  5
  Ja mam nadzieję, że starosta i gość odpowiedzialny za stan tej drogi mają czkawkę i pieką ich uszy kiedy przejeżdżam tą drogą kilka razy dziennie o klnę na czym świat stoi. To jest kpina, czyste chamstwo i próba zabójstwa użytkowników żeby pozostawić jezdnię w tak dramatycznym stanie. A łatanie metodą smoły w wiaderku i przydepnięcia piętą to nie naprawa jezdni tylko marnotrawienie pieniędzy!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Leśny obserwator
  5 miesięcy temu 4
  Tą droga jest tam fatalna. Na rejestracji i policja wymaga super sprawnych aut. Nie ważne że każdy sobie je niszczy na tak dziurawych drogach. Nawet latanie im tam słabo wyszło.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wuj
  5 miesięcy temu 3
  Kaczorek to ty
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Niewazne
  5 miesięcy temu 2
  Niech zaczną remontować ta drogę porządnie a nie jakieś łatki co kawałek co dają radę maks 2tyg. Tam sie nie da jezdzic normalnie bo można albo zepsuć auto albo jechac środkiem drogi lub nawet lewa strona.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nat
  5 miesięcy temu ocena: 67%  1
  Może nauczą się rozumu. Gdyby ktoś zauważył jak oni zapierdzielaja tymi ciężarówkami. Nauczka nauczka
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji