Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Ciężarówka wjechała w bok na skrzyżowaniu

› Aktualności 8 miesięcy temu    4.07.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zimnowoda (gm. Borek Wlkp.) - ciężarówka doprowadziła do kolizji na skrzyżowaniuZimnowoda (gm. Borek Wlkp.) - ciężarówka doprowadziła do kolizji na skrzyżowaniu fot. fotolia.com

W Zimnowodzie (gm. Borek Wlkp.) ciężarówka wjechała w bok samochodu osobowego.

We wtorek, 3 lipca, o godz. 7.25 na skrzyżowaniu dróg w Zimowodzie, jadący samochodem ciężarowym 34-latek, podczas skręcania w lewo, zjechał na przeciwległy pas ruchu. W ten sposób kierowca doprowadził do zderzenia bocznego z poruszającum się za nim samochodem osobowym ford focus, którym kierował 29-letni mężczyzna.

R E K L A M A

- Obaj kierowcy byli trzeźwi - zapewnia Monika Curyk, zastępca oficera prasowego KPP w Gostyniu. - Nikomu nic się nie stało, żaden z uczestników nie potrzebował pomocy medycznej - dodaje.

Sprawca został ukarany mandatem za popełnione wykroczenie, polegające na kolizji drogowej. Otrzymał też 6 punktów karnych.

ZOBACZ ranking szkół nauki jazdy - KLIK

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A