Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Cudownie roztańczone zdobyły wyróżnienia i podium

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    9.05.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w KościanieII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Kościanie fot. Dance Art & Yoga Studio

W klimacie tanecznej rywalizacji upłynął ostatni weekend kwietnia dla grup tanecznych z DANCE ART & YOGA STUDIO Ewy Janowskiej. Grupy wzięły udział w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Kościanie. Taneczne zmagania trwały dwa dni - zakończenie zaplanowano na 29 kwietnia, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Tańca.

R E K L A M A

W turnieju wystartowały Grupa EV DANCE PLUS, EV DANCE TEAM, EV DANCE KIDS, Grupa Tańca Współczesnego Homo Saltans. Rywalizowała także solistka Roksana Foksowicz. Do Kościana zjechali wielbiciele tańca z całej Polski. Konkurowały grupy w różnych kategoriach tanecznych oraz wiekowych.  Sukces i tym razem odniosły zespoły taneczne z Gostynia trenujące pod okiem instruktor tańca Ewy Janowskiej w Dance Art & Yoga Studio.

Po zaciętej rywalizacji przyszedł czas na wyniki końcowe. I tak wyróżnienie zdobyła Grupa EV DANCE PLUS w kategorii Taniec Nowoczesny - Hip Hop, Grupa EV DANCE TEAM w kategorii inne formy tańca zdobyła II miejsce, Grupa Tańca Współczesnego Homo Saltans w kategorii taniec współczesny zdobyła III miejsce. Najmłodsza grupa EV DANCE KIDS – „zawodowi amatorzy” zostali nagrodzeni medalami i upominkami w kategorii do lat 8. Solistka Roksana Foksowicz przeszła do półfinałów w kategorii Taniec Współczesny - Solo.

- Jestem bardzo dumna z wszystkich tancerzy, którzy podczas turnieju wykazali się uważnością i taneczną energią, a potem umieli już bez rywalizacji bawić się i cieszyć z dużą dawką pozytywnego tanecznego groove. Grupy były cudownie roztańczone. Tak trzymać! - skomentowała Ewa Janowska, instruktorka i właścicielka Dance Art & Yoga Studio.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ona
  8 miesięcy temu ocena: 100%  4
  Super;)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Tancerz
  8 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Byłam, uczestniczyłam. Super zabawa i energia!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Obserwator
  8 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Brawoooooo:)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mama tancerki
  8 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Zabawa była świetna! Dzieci zadowolone a wspólna zabawa na końcu - cudna! Bawili się wszyscy dzieci, jurorzy, instruktorzy, rodzice. Gratuluję kolejnych sukcesów i oby tak dalej!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A