Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Czar świąt uciekł. Po zderzeniu dwa auta wpadły do rowu

› Aktualności ponad rok temu    23.12.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Dwa samochody znalazły się w rowie w trakcie kolizji na trasie Wilkonice - Dłoń (gm. Pępowo)Dwa samochody znalazły się w rowie w trakcie kolizji na trasie Wilkonice - Dłoń (gm. Pępowo) fot. fotomontaż Z. Pacanowski/A. Fajczyk

W kilka sekund prysł świąteczny nastój u kierowców, którzy wzięli udział w kolizji drogowej na trasie Wilkonice - Dłoń (gm. Pępowo).

Do zdarzenia doszło dzisiaj, ok. godz. 14.40, na oznakowanym skrzyżowaniu Wilkonice - Pasierby -Skoraszewice. Mieszkaniec Skoraszewic, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej pojazdem marki Opel Frontera, powinien zatrzymać się przy wyjeździe na szosę główną, na znaku „STOP”, jednak tego nie zrobił.

POLICJA wciąż POSZUKUJE kierowcy, który potrącił przechodnia "na pasach" w Gostyniu - ZOBACZ

- Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się volkswagenowi passatowi, który jechał główną drogą od strony Wilkonic. To spowodowało, że prowadzący opla doprowadził do bocznego zderzenia dwóch aut - wyjaśnił sierż. sztab. Adam Wójta z wydziału ruchu drogowego KPP w Gostyniu. Siła zderzenia „terenówki” była bardzo duża. Do tego doszły hamulce. Jedno auto zakręciło się, oba znalazły się w przydrożnych rowach - jedno przy szosie głównej, drugie przy podporządkowanej.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że samochodami podróżowali sami kierowcy. Nie potrzebowali pomocy medycznej, z aut wyszli o własnych siłach. Obaj byli trzeźwi.

- To była chwila, dosłownie. Nie wiem, co spowodowało, że nie widziałem samochodu „na głównej”? Zamyśliłem się. Choinka jest już ubrana w domu. Myślałem o prezentach, nie wiem o czym jeszcze - przyznał mężczyzna z gm. Pępowo, prowadzący opla - sprawca zdarzenia.

TUTAJ o zderzeniu dwóch ciężarówek na drodze wojewódzkiej 434 - KLIK

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!