Czarna seria trwa

Czarna seria trwa - Zdjęcie główne

Piłkarze z Chwałkowa zanotowali siódmą porażkę z rzędu. Wydawało się, że w niedzielę Sokół przełamie koszmarną serię. Nie udało się, choć okazja ku temu była dobra. Rywalem podopiecznych Dawida Kaczmarka był słabo spisujący się jesienią beniaminek z Lipna. Pierwsza połowa zapowiadała przełamanie złej passy. Już po dziesięciu minutach gry przyjezdni prowadzili 2:0. Wtedy wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Sygnałem ostrzegawczym była bramka kontaktowa, którą gospodarze zdobyli jeszcze w pierwszej odsłonie. Niestety przerwa wyraźnie zaszkodziła piłkarzom z Chwałkowa. Z minuty na minutę goście radzili sobie coraz gorzej. W tej części gry Orzeł zdobył dwie bramki i ostatecznie odniósł cenne zwycięstwo, które pozwoliło oddalić się od strefy spadkowej. W Chwałkowie po kolejnej porażce powodów do dyskusji na pewno przybyło. (luke)

LUKS Orzeł Lipno – Sokół Chwałkowo 3:2 (2:1)