Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Czy jutro obudzimy się w białym mieście? Zapowiadają koniec mrozów

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.01.2017
Hanna Hejduk
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch/H. Hejduk

Optymistycznie wygląda prognoza pogoody na jutro, jeśli chodzi o temperaturę. Mróz ma odpuścić, słupki rtęci będą w okolicy zera. 

R E K L A M A

Czy to oznacza, że będzie cieplej? Niekoniecznie. Najprawdopodobniej będzie wiało, więc odczuwalna temperatura ma być nawet minus 13. Zatem jutro nie zapominajcie o czapkach!

Prognoza pogody TUTAJ

Mogą też się przydać parasole, zmiana może przynieść opady śniegu. Jak jutro będą wyglądały drogi? Co zobaczymy za oknem?

Miejcie aparaty pod reką. Jak zawsze wasze zdjęcia z całego powiatu możecie wysyłać na nasze fanpage:

Życie Gostynia

Gostynska.pl

 

 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obywatel
ponad rok temu 5
I tu się mylisz cwaniaczku od komentarzy doczytaj najpierw i poszukaj w dokumentacji przetargowej za co płacą i kto decyduje o wyjeździe. Znajdź i przeczytaj. Pisać umiesz ale czytać nie bardzo! Nie masz o tym zielonego pojęcia. To nie drogi krajowe i wojewódzkie tylko powiatowe i gminne. Jak jesteś taki bystry to pomyśl jakby to Twoja firma odśnieżała Tobie by nie zależało żeby zarobić? Co myślisz że jak te solarki stoją to im płacą zapomnij. Chcesz się przekonać możesz podejść do przetargu zobaczysz jak ciężko pieniądze zarobić. Komentować umiesz i tylko to!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel
ponad rok temu ocena: 0%  4
Zima nie zaskakuje drogowców, drogowcy są zawsze gotowi do akcji. Zima zaskakuje urzędników z gmin, powiatu, którzy decydują o tym czy drogowcy mają wyjechać czy też nie. Więc nie piszcie bzdur. Poczytacie na wiosnę ile powiat i gminy zaoszczędziły na akcji zima, przecież jest się czym szczycić a ludziska głupie myślą że drogowcy zaspali. Jeśli wyjazdy byłyby zależne od drogowców to każdy delikatny śnieg czy lód i już by wyjechali bo to dla nich zarobione pieniądze. Ciemnota ludzka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oskar
ponad rok temu ocena: 100%  3
Te, Obywatel ! Nie pisz głupot, bo jeszcze ktoś Ci uwierzy ! To nie urzędnicy decydują czy drogowcy mają wyjechać czy nie, oni tylko dysponują środkami przeznaczonymi na zimowe utrzymanie dróg ! Wiadomo nie od wczoraj, że zanim drogowcy objadą cały powiat, to trochę potrwa, a zarobione pieniądze i tak mają, bo muszą być w gotowości 24h (fakt że nie ma wtedy kilometrówki), chociaż jeżeli nie ma śniegu to mają inne zadania !
~ oskar
ponad rok temu ocena: 100%  2
Już sypie od jakiegoś czasu, więc raczej na 100% drogi będą nieprzejezdne bo wiatr też jest spory ;D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ On
ponad rok temu ocena: 50%  1
Pewnie znów zima zaskoczy drogowców
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A