Dąbroczanka odpadła z pucharu

Dąbroczanka odpadła z pucharu - Zdjęcie główne

Zakończyła się przygoda Dąbroczanki Pępowo w Pucharze Polski OZPN Leszno. W dzisiejszym meczu drużyna Michała przegrała w Kościanie 1 : 2. Obra i Dąbroczanka kończyły mecz w dziesiątkę.

Pierwsi gola w ćwierćfinale Pucharu Polski OZPN Leszno zdobyli gospodarze. Mimo kilku okazji Dąbroczanka nie zdołała wyrównać w pierwszej połowie. Obra od 40. minuty grała w dziesiątkę, bo drugi żółty kartnik ujrzał Tomasz Marcinkowski. Mimo gry w osłabieniu gospodarze podwyższyli prowadzenie w 59. minucie. Drugiego gola w tym pojedynku zdobył Piotr Sarbinowski. Dąbroczanka odpowiedziała bramką Szymona Kędziory w 62. minucie, ale do remisu i serii rzutów karnych nie zdołała doprowadzić. Dziewięć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry czerwoną kartkę ujrzał Jakub Borowczyk z Dąbroczanki Pępowo.

Obra Kościan - Dąbroczanka Pępowo 2 : 1 (1 : 0)

1 : 0 - Piotr Sarbinowski (15')

2 : 0 - Piotr Sarbinowski (59')

2 : 1 - Szymon Kędziora (62')

Dąbroczanka: Dembski - Snela, Mar. Roszak, K. Kędziora, Naskręt, Ptak (73' A. Piosik), Rejek (56' Sz. Kędziora), Przybyszewski, Norkiewicz, Fabich, Borowczyk