Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Derby Kania - Korona. Kibice czekali na to 12 lat

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    11.08.2017
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

W sobotę Kania Gostyń podejmować będzie na własnym boisku Koronę Piaski. Aż trudno w to uwierzyć, ale na derby, których stawką będą punkty, kibice z Gostynia i Piasków czekali ponad 12 lat.

R E K L A M A

Ostatni raz Kania z Koroną zmierzyły się w rozgrywkach czwartoligowych 11 czerwca 2005 roku. Spotkanie rozegrane zostało w Piaskach i górą byli gospodarze. Po golach Norberta Wojtkowiaka i Łukasza Pujanka Korona zwyciężyła 2 : 1. Trafienie dla Kani zaliczył Sebastian Pleśnierowicz. Jak będzie w sobotę? W pierwszej kolejce Kania zdobyła trzy punkty i piłkarze gospodarzy mają ochotę na kolejny komplet punktów. Trener Piotr Łuczak będzie dysponował podobną kadrą jak w meczu z SKP Słupca. Do zespołu dołączył Hubert Łapawa. Natomiast bez Marcina Piecha będą musieli sobie radzić goście. - Nastroje są bojowe. Przed nami derby powiatu i będziemy walczyć, a co z tego wyjdzie to zobaczymy - powiedział trener Korony Piaski Maciej Gendek. - Znamy atuty Korony i będziemy chcieli je ograniczyć. Liczymy na wygraną - stwierdził trener Kani Gostyń Piotr Łuczak. Początek spotkania Kania Gostyń - Korona Piaski o godz. 17.00 w Gostyniu.

Czytaj także o sukcesie gostyńskiej lekkoatletki.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A