Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Do zjazdów linowych ustawiają się kolejki

› Aktualności ponad rok temu    31.08.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. A. Fajczyk

- Najlepsza jest ta linowa zjeżdżalnia – mówią zgodnie dzieci z ul. Górnej. Przyznają, że bywają dni, kiedy trzeba odczekać w kolejce, aby z niej skorzystać . A maluchy z zainteresowaniem czekają na udostępnienie dużego kolorowego urządzenia z wymyślnymi tunelami i grami.

Montaż urządzeń zabawowych obecnie trwa w Gostyniu na ul. Górnej i os. Pożegowo. Z nowych zabawek mogą już korzystać dzieci na terenach wiejskich w gminie Gostyń. Podczas marcowej sesji gostyńscy radni zdecydowali m.in. o przeznaczeniu dodatkowych środków na budowę dwóch miejsc rekreacyjnych na terenie miasta.

Nowe, kolorowe i pełne atrakcyjnych zabawek place powstają na dwóch dynamicznie rozwijających się osiedlach – Pożegowo i Górna. Tam montowane są zestawy i zjazdy linowe, a także duże, kolorowe zestawy zabawowych dla najmłodszych, podobne do tego, z którego od 2011 r. dzieci mogą korzystać na ul. Leszczyńskiej. Na osiedlu przy ul. Górnej pojawią się także nowe huśtawki, a na placu zabaw za Orlikiem - karuzela obrotowa. W Czajkowie, Dusinie, Kosowie, Stankowie i Tworzymirkach najmłodsi mieszkańcy mogą bawić się już na nowych huśtawkach i karuzeli obrotowej.

Czytaj także o odnowionym oddziale chirurgii w gostyńskim szpitalu

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!