Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Dobre Smaki Powiatu. Jabłecznik Brulee

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    8.07.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dobre Smaki Powiatu 2018

Drodzy Czytelnicy i Internauci to Wy, przysyłając do naszej redakcji kupony i wysyłając SMS-y zdecydujecie, które z produktów otrzymają zaszczytny tytuł Dobrych Smaków Powiatu - więcej o konkursie czytaj TUTAJ.

R E K L A M A

Tegoroczni kandydaci to:

Jabłecznik Brulee - Piekarnia-Ciastkarnia Grzegorz Jesiak

Jest to pyszne ciasto na delikatnym kruchym spodzie, z jabłkami uwielbianymi zarówno przez dzieci, jak i dorosłych i kremem Brulee oraz warstwą zapiekanej masy bezowej. Wszystko jest tak w nim delikatne, że można o nim mówić „Niebiański Przysmak”. W tak niebanalnym wydaniu jest po prostu obłędnie pyszny.

Jabłecznik Brulee jest ciastem z charakterem, które zasługuje na tytuł "Dobre Smaki Powiatu". Sukces jego receptury tkwi w klasycznym połączeniu bajecznie kruchego ciasta z soczystym jabłkowym nadzieniem, przykrytym pierzynką ze słodkiego kremu brulee i chrupiącej bezy.

Jak głosować?

Głosować można za pośrednictwem kuponów drukowanych w Życiu Gostynia (od 3 do 25 lipca) oraz SMS. Głosowanie elektroniczne rozpoczęło się 3 lipca 2018 roku o godz. 06.00, a zakończy się 7 sierpnia o godz. 24.00.  Pamiętajcie: każdy kupon to 5 punktów, każdy SMS to 3 punkty dla produktu. Dlatego już teraz wyślij SMS na Jabłecznik Brulee pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: gostynska.9

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A