Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Dobre Smaki Powiatu. Miód rzepakowy kremowany z kakao

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    8.07.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dobre Smaki Powiatu 2018

Drodzy Czytelnicy i Internauci to Wy, przysyłając do naszej redakcji kupony i wysyłając SMS-y zdecydujecie, które z produktów otrzymają zaszczytny tytuł Dobrych Smaków Powiatu - więcej o konkursie czytaj TUTAJ.

R E K L A M A

Tegoroczni kandydaci to:

Miód rzepakowy kremowany z kakao - Jerzy Ptak

Produkt pod nazwą miód rzepakowy kremowany z kakao jako produkt na rynku nie istnieje. Jest to produkt unikalny i jedyny w swoim rodzaju.  Do wyprodukowania takiego produktu zainspirowały mnie wnuki, które ciągle chciały jeść nutellę. Chcąc zachęcić je do jedzenia naturalnego miodu postanowiłem dodać kakao, żeby wizualnie i smakowo przypominał czekoladę.

Naturalny miód rzepakowy kremowany uzyskuje się poprzez mieszanie świeżego miodu rzepakowego z odpowiednią prędkością w określonym czasie. Na końcówce kremowania dodaje się naturalne 100% kakao. Oprócz kakao, do miodu nic się nie dodaje ani nie ujmuje. Konsystencja miodu cały czas jest zbliżona do miękkiego masła, w związku z tym bardzo łatwo można posmarować pieczywo.

Uważam, że produkt ten zasługuję na Dobre Smaki Powiatu ponieważ jest to produkt naturalny wytworzony przez pszczoły z dodatkiem naturalnego 100% kakao. Sukcesem tego produktu jest jego konsystencja oraz unikalny smak, co potwierdzają nie tylko moje wnuki, ale również klienci którzy przekonali się do tego produktu i są stałymi odbiorcami.

Jak głosować?

Głosować można za pośrednictwem kuponów drukowanych w Życiu Gostynia (od 3 do 25 lipca) oraz SMS. Głosowanie elektroniczne rozpoczęło się 3 lipca 2018 roku o godz. 06.00, a zakończy się 7 sierpnia o godz. 24.00.  Pamiętajcie: każdy kupon to 5 punktów, każdy SMS to 3 punkty dla produktu. Dlatego już teraz wyślij SMS na Miód rzepakowy kremowany z kakao pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: gostynska.10

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A