Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Dobre Smaki Powiatu. Mleko zagęszczone słodzone w tubach

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    7.07.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dobre Smaki Powiatu 2018

Drodzy Czytelnicy i Internauci to Wy, przysyłając do naszej redakcji kupony i wysyłając SMS-y zdecydujecie, które z produktów otrzymają zaszczytny tytuł Dobrych Smaków Powiatu - więcej o konkursie czytaj TUTAJ.

R E K L A M A

Tegoroczni kandydaci to:

Mleko zagęszczone słodzone w tubach 150 g (naturalne, kakaowe, karmelowe, waniliowe) - Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu

Mleko zagęszczone słodzone w tubach 150 g występuje w 4 smakach naturalnym, kakowym, karmelowym i waniliowym. Jest to idealny produkt do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do kawy, deserów, lodów i ciast. Dzięki technologii dopracowywanej przez lata mleczko wyróżnia się delikatnym smakiem i aksamitna konsystencją. 

Jego niewątpliwa zaletą jest to, że możemy zabrać je ze sobą i z chwilą odkręcenia tuby, jest ono gotowe do spożycia. Pomysłów na wykorzystanie mleka zagęszczonego słodzonego w tubie jest mnóstwo. 

Oprócz tego, że produkt nadaje się do bezpośredniego spożycia, idealnie pasuje jako dodatek do lodów, ciast, deserów a także naleśników. Smak mleczka w tubie przenosi nas wspomnieniami do czasów beztroskiego dzieciństwa, dlatego tak wiele osób sięga po ten produkt dla siebie i swoich najbliższych.

Jak głosować?

Głosować można za pośrednictwem kuponów drukowanych w Życiu Gostynia (od 3 do 25 lipca) oraz SMS. Głosowanie elektroniczne rozpoczęło się 3 lipca 2018 roku o godz. 06.00, a zakończy się 7 sierpnia o godz. 24.00.  Pamiętajcie: każdy kupon to 5 punktów, każdy SMS to 3 punkty dla produktu. Dlatego już teraz wyślij SMS na Mleko zagęszczone słodzone w tubach pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: gostynska.8

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A