Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Dobre Smaki Powiatu. Olej lniany tłoczony na zimno

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    6.07.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dobre Smaki Powiatu 2018

Drodzy Czytelnicy i Internauci to Wy, przysyłając do naszej redakcji kupony i wysyłając SMS-y zdecydujecie, które z produktów otrzymają zaszczytny tytuł Dobrych Smaków Powiatu - więcej o konkursie czytaj TUTAJ.

R E K L A M A

Tegoroczni kandydaci to:

Olej lniany tłoczony na zimno - Wojciech Misztal WOJ-LEN 

Olej lniany tłoczony tradycyjną metodą na zimno do 40 stopni Celsiusza, która pozwala  zachować kwasy omega 3. Jest nierafinowany, bez chemicznych dodatków  i konserwantów. Olej tłoczony jest z nasion pozyskanych z własnych upraw, z terenów powiatu gostyńskiego czyli czystych ekologicznie.

Charakteryzuje się bardzo dużą zawartością kwasów tłuszczowych (69%), w tym aż 56% to kwas alfa linolenowy należący do kwasów omega 3. Dlatego świetnie nadaje się do diety dr. Budwig. Ma ciemnożółty bursztynowy kolor i posiada charakterystyczny lniany smak i zapach.

Jak głosować?

Głosować można za pośrednictwem kuponów drukowanych w Życiu Gostynia (od 3 do 25 lipca) oraz SMS. Głosowanie elektroniczne rozpoczęło się 3 lipca 2018 roku o godz. 06.00, a zakończy się 7 sierpnia o godz. 24.00.  Pamiętajcie: każdy kupon to 5 punktów, każdy SMS to 3 punkty dla produktu. Dlatego już teraz wyślij SMS na Olej lniany tłoczony na zimno pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: gostynska.5

Z czym jeść olej?

Tak zwany "Gzik" charakterystyczny w kuchni wielkopolskiej. Twaróg chudy rozrobić ze śmietaną, posolić do smaku. Dodać cebulę pokrojona w drobną kostkę, następnie dodać olej lniany. Tak powstała mieszanina ma dobroczynny wpływ na zdrowie człowieka.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A