Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Dobre Smaki Powiatu. Pierogi

› Kultura i Rozrywka 7 miesięcy temu    9.07.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dobre Smaki Powiatu 2018

Drodzy Czytelnicy i Internauci to Wy, przysyłając do naszej redakcji kupony i wysyłając SMS-y zdecydujecie, które z produktów otrzymają zaszczytny tytuł Dobrych Smaków Powiatu - więcej o konkursie czytaj TUTAJ.

R E K L A M A

Tegoroczni kandydaci to:

Pierogi - KARMIK Karolina Radecka

Firma oferuje ręcznie lepione pierogi bez konserwantów i ulepszaczy. Oferujemy pierogi z mięsem, drobiowe, ruskie z kapustą kwaszoną, szpinakowe z serem feta, wegetariańskie – z pieczarkami i serem oraz na słodko z serem lub owocami.

Nasz produkt wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku jakością i smakiem oraz tym. Sukces tkwi w doborze składników oraz tym, iż pierogi lepione są ręcznie. Oferujemy pierogi jakich nie ma nikt inny. Niezależnie od tego, ile mamy konkurecji wśród pierogów gotowych, większość klientów i tak przychodzi do nas.

Przepis - pierogi drobiowe w sosie grzybowym
Garść suszonych grzybów moczymy następnie gotujemy i odcedzamy. Cebulkę zeszklić na złoto i smażyć razem z grzybami. Dolewamy śmietany. Doprawić solą i pieprzem. Pierogi drobiowe z Pierogarni Karmik gotujemy ok. 3 minuty. Ugotowane pierogi polewamy sosem grzybowym i posypujemy zieloną pietruszką.

Jak głosować?

Głosować można za pośrednictwem kuponów drukowanych w Życiu Gostynia (od 3 do 25 lipca) oraz SMS. Głosowanie elektroniczne rozpoczęło się 3 lipca 2018 roku o godz. 06.00, a zakończy się 7 sierpnia o godz. 24.00.  Pamiętajcie: każdy kupon to 5 punktów, każdy SMS to 3 punkty dla produktu. Dlatego już teraz wyślij SMS na Pierogi pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: gostynska.11

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Klient
7 miesięcy temu ocena: 0%  1
Pierogi pycha!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A