Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Dobre Smaki Powiatu. Placek drożdżowy

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    6.07.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dobre Smaki Powiatu 2018

Drodzy Czytelnicy i Internauci to Wy, przysyłając do naszej redakcji kupony i wysyłając SMS-y zdecydujecie, które z produktów otrzymają zaszczytny tytuł Dobrych Smaków Powiatu - więcej o konkursie czytaj TUTAJ.

R E K L A M A

Tegoroczni kandydaci to:

Placek drożdżowy - PPHU Elżbieta Trąbka 

Tradycyjny placek drożdżowy z kruszonką oraz owocem jest wykonany z najlepszych pełnowartościowych produktów, co wpływa znacząco na jego smak. Od innych ciast wyróżnia się tym, iż jest produkowany zgodnie z tradycyjną recepturą, a do jego produkcji nie jest używana żadna maszyna - placek jest wyrabiany ręcznie. 

Wkładamy dużo serca w produkcję ciast w naszej cukierni i pracujemy na bardzo dobrych naturalnych produktach. Do produkcji nie używamy żadnych sztucznych barwników, aromatów oraz polepszaczy smaku i zapachu. Ciasto jest produkowane wyłącznie zgodnie z naszymi sprawdzonymi recepturami.

W skład ciasta drożdżowego wchodzi:
Mąka, jaja, drożdże, masło, mleko, cukier

Jak głosować?

Głosować można za pośrednictwem kuponów drukowanych w Życiu Gostynia (od 3 do 25 lipca) oraz SMS. Głosowanie elektroniczne rozpoczęło się 3 lipca 2018 roku o godz. 06.00, a zakończy się 7 sierpnia o godz. 24.00.  Pamiętajcie: każdy kupon to 5 punktów, każdy SMS to 3 punkty dla produktu. Dlatego już teraz wyślij SMS na Placek drożdżowy pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: gostynska.6

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A