Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dobry koncert, świetne zespoły i nieliczna publiczność

› Kultura i Rozrywka› Relacje ponad rok temu    2.03.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Jańczak

The Rivers z Kalisza, Black Perfume z Wrocławia oraz gwiazda wieczoru: zespół Muchy - trzy dobre rockowe kapele zagrały podczas POGO – STACJI w Pogorzeli.

Koncert można śmiało zaliczyć do bardzo dobrych. Mimo to (zresztą jak często bywa z imprezami kulturalnymi w Pogorzeli) nie spotkał się z zainteresowaniem. Być może powodem niskiej frekwencji było to, że event miał miejsce w niedzielny wieczór, ostatni dzień ferii. Wszystkie młode osoby, które mogłyby zjawić się w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Pogorzeli, pilne przygotowywały się do zajęć szkolnych po 2 – tygodniowej przerwie. Niedzielne wydarzenie dowodzi, że nie można ufać deklaracjom składanym przez Internet. Choć swój udział w muzycznym przedsięwzięciu na profilu facebookowym deklarowało około 100 osób, przyszła nieznaczna garstka. A jest czego żałować.

Kapele poprzedzające Muchy, choć niszowe i mniej znane, były naprawdę dobre. Niesamowita klasę, jak można było się spodziewać, pokazała gwiazda wieczoru. Kapela dzień wcześniej wspólnie z Hey, Luxtorpeda, Happysad i Oberschlesien grała na prestiżowej imprezie Rocket Festival w Poznaniu. Pogorzelska publiczność miała okazję dwukrotnie poznać energiczne Muchy. Gdy cztery lata temu zespół zjawił się po raz pierwszy w Pogorzeli, sala była wypełniona po brzegi. Organizatorzy spodziewali się, że i tym razem licznie przybędą młodzi miłośnicy rocka. Niestety, było inaczej. To jednak nie zmienia faktu, że pod koniec spotkania w kameralnym gronie zapanowała prawdziwie koncertowo - rockowa atmosfera.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!