Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dobrze to wygląda. Kania po pierwszym sparingu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    20.07.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Kania Gostyń - Sokół Chwałkowo 4 : 1Kania Gostyń - Sokół Chwałkowo 4 : 1 fot. S. Hajduk

Dwudziestu dwóch zawodników miał do dyspozycji w pierwszym sparingu trener seniorów Kani Gostyń Grzegorz Wosiak. W meczu z Sokołem Chwałkowo w zespole gospodarzy zagrał m.in. wychowanek Kani Jakub Krzyżostaniak (ostatnio Stainer Polonia Leszno) oraz Krzysztof Pakosz, który postanowił wznowić treningi po przerwie spowodowanej kontuzją. 

Kania Gostyń rozpoczęła przygotowania do sezonu 2019/2020 w środę. Po pierwszych kilku dniach przygotowań można powiedzieć, że nowy trener drużyny seniorów gostyńskiego będzie miał w kim wybierać. W inaugurujących letni okres przygotowawczy zajęciach uczestniczyło dwudziestu zawodników, a w sparingu z Sokołem Chwałkowo Grzegorz Wosiak miał do dyspozycji 22 piłkarzy. Obok juniorów, którzy dołączyli do pierwszej drużyny, w zajęciach uczestniczy kilku zawodników, którzy mieli okazję grać w klubie z Gostynia, jednak z różnych względów mieli przerwę w występach w Kani. Do tej grupy należy m.in. Krzysztof Pakosz. Dużym wzmocnieniem pierwszej drużyny Kani będzie bramkarz Jakub Krzyżostaniak, który minione lata spędził w czwartoligowej Polonii Leszno. W sezonie 2019/2020 w barwach Kani nie zobaczymy natomiast Mateusza Chudziaka, który swoją przygodę z piłką będzie kontynuował w klubie z Leszna. Trener Grzegorz Wosiak nie będzie też mógł korzystać z Mikołaja Olejniczaka i Adriana Muszyńskiego. 
W pierwszym sparingu letniego okresu przygotowawczego Kania pokonała Sokoła Chwałkowo 4 : 1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Szymon Olejniczak (2), Błażej Danielczak i Filip Szkudlarek. - Miałem dzisiaj do dyspozycji ponad dwudziestu zawodników. Gdy na murawie był zespół złożony z bardziej doświadczonych piłkarzy nasza gra wyglądała nieźle. Mamy jednak nad czym pracować. Pojawiło się dzisiaj na boisku kilku zawodników, którzy postanowili wznowić przygodę z piłką. Momentami mieliśmy problem z poruszaniem się po boisku, ale nie ma się co dziwić, bo niektórzy dawno nie grali na dużym boisku. Cieszy mnie, że mam do dyspozycji tylu zawodników. Zobaczymy jak się to wszystko rozwinie - powiedział po pierwszym sparingu Grzegorz Wosiak. 

Lew ma sponsora strategicznego. Zmiana nazwy.

Kania Gostyń - Sokół Chwałkowo 4 : 1
Bramki: Szymon Olejniczak (2), Filip Szkudlarek, Błażej Danielczak dla Kani, Marcin Rejek z rzutu karnego dla Sokoła Chwałkowo. 
Kania: J. Krzyżostaniak - Nojman, D. Krzyżostaniak, Maćkowski, Fechner, Szkudlarek, Wachowski, Danielczak, Ł. Hajduk, Gendera, Sz. Olejniczak oraz Wujczak, K. Pakosz, Marcinkowski, Nowak, T. Hajduk, Wabiński, Mucha, Dudka, Żak, K. Pakosz, S. Pakosz, Stachowiak
Sokół: J. Naskrent – Mikołajczak, Rejek, D. Naskrent, D. Naskręt, Fajczyk, Bartkowiak, A. Naskręt, J. Kubiak, Sz. Kędziora, K. Jędryczka, J. Żelichowski, M. Kmiecik, M. Cebulski, K. Kmiecik.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kibic
  7 miesięcy temu 9
  Kania cały czas stoi w miejscu i tsk chyba będzie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jan
  7 miesięcy temu ocena: 100%  8
  Dobrze wyglada gostynska mlodziez...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jasiu
  7 miesięcy temu ocena: 86%  7
  Zagrajmy z lepszym zespołem np: z Polonią Leszno i zobaczymy w którym miejscu jesteśmy :-) Obawiam się że z Sokołem Chwałkowo to drużyna młodziezowa naszego klubu mogłaby powalczyć :-) Powodzenia w lidze!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Obser
  7 miesięcy temu ocena: 0%  6
  Żal komentować. Porównuję sz 21000 tysieczne miasto z wioska 500 mieszkańców? Chciałbym widzieć jak ty byś się zaprezentował. Pewnie kopnac piłki nie umiesz
  ~ jan
  7 miesięcy temu ocena: 30%  5
  wiejski klub z Chwałkowa kupić Wam stroje piłkarskie na sparing ? wyglądało to żałośnie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Darek
  7 miesięcy temu ocena: 33%  4
  Żałosny to ty jesteś braku. Widocznie na meczu nie byłeś i nie widziałeś jak byli ubrani
  ~ Aaaa
  7 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Ciekawe w jakich strojach gra twój Klub sparing ? Pewnie w plastronach
  ~ Jozin
  7 miesięcy temu 2
  Spokojnie z beniaminkiem okregowki to był sparing więc bez przesady cieszy tylko ilość graczy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jan
  7 miesięcy temu 1
  Tak nędza będzie jak zawsze
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji