R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dobrze zaczęli, ale przegrali

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    11.02.2019
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
Gościnnie w Koronie zagrał Jakub NaskrentGościnnie w Koronie zagrał Jakub Naskrent fot. P. Hain

W drugim sparingu Korona Piaski prowadziła ze Stalą Pleszew 2 : 0 i zanosiło się, że odniesie kolejna wygraną w meczu kontrolnym. Gospodarze już przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową, a w drugiej połowie wyszli na prowadzenie.
    Na kolejny mecz kontrolny piłkarze Korony Piaski udali się do Pleszewa. Na sztucznej płycie drużyna z Piasków zmierzyła się ze Stalą Pleszew. Tym razem Koronie nie udało się wygrać, choć początek był dobry. Po golach Tomasza Malickiego i Tobiasza Szymczaka goście prowadzili 2 : 0. Stal "złapała kontakt" w pierwszej połowie, a po zmianie stron zdobyła jeszcze dwa gole. W bramce Korony zagrał Jakub Naskrent. Nie znaczy to jednak, że ten zawodnik wraca do zespołu z Piasków. – Jakub zagrał u nas gościnnie, bo nie mogliśmy skorzystać z usług naszych bramkarzy – mówi kierownik Korony Robert Walkiewicz. Kolejnym sparingpartnerem Korony będzie Sparta Miejska Górka.
Kania pierwszy sparing zagrała z trzecioligowcem.

Stal Pleszew – Korona Piaski 3 : 2 (1 : 2)
Bramki dla Korony: Tomasz Malicki, Tobiasz Szymczak
Korona: Naskrent – Skorupski, Gendera, Wojtyczka, Frąckowiak, Malicki, Norkiewicz, T. Szymczak, Witomski, H. Szymczak, Fabich oraz Berchert, Wendzonka, Kubiak, Jankowiak, Talaga i Wyrzykiewicz.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -