Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aleksandra Nowak
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Dostali odszkodowanie na zarybienie zbiornika

› Gospodarka 9 miesięcy temu    11.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Twardowska

W ubiegłym roku działy się tam niewyjaśnione rzeczy. Mieszkańcy byli zaniepokojeni. W zrewitalizowanym w ubiegłym roku stawie w Kaczgórce, pozdychały wszystkie ryby. „Ofiary” wyłowiono i starano się oczyścić zbiornik.

 

R E K L A M A

Podejrzewano wtedy, że nieczystości przypłynęły z pobliskiej biogazowni. Jej właściciel zapewniał, że do żadnego wycieku nie wyszło, a sprawa niebawem się wyjaśni. Wyjaśniła - niedawno przekazał 2 tysiące złotych na zarybienie zbiornika. Gmina ostrożnie zdecydowała przeznaczyć póki co połowę na zakup nowych ryb, aby ocenić, czy „nie wypłyną do góry brzuchem”? - Kupiliśmy ryb za 1 000 zł i zobaczymy, co się będzie działo. Druga część pieniędzy czeka na koncie – mówi sołtys Helena Konowalczyk.

Czytaj także: o wczorajszej ulewie w Pogorzeli. Ulica Błonie znów zalana. 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A